Apple pojawi się oficjalnie na targach CES 2020

Niespodziewanie firma Apple pojawi się oficjalnie na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas w przyszłym tygodniu.

CES 2020

Firma Apple nigdy tak naprawdę nie pojawiła się na targach CES, na których zwykle dominują zapowiedzi i prezentacje nowych produktów elektroniki użytkowej, takich jak telewizory, systemy muzyczne i laptopy takich firm jak Samsung, LG i innych.

Pomimo swojej oficjalnej obecności na targach, Apple prawdopodobnie nie ogłosi żadnego ważnego nowego sprzętu podczas tego wydarzenia. Zamiast tego Jane Horvath (dyrektor Apple) będzie obecna na tym wydarzeniu, aby porozmawiać o prywatności użytkowników.

Targi Consumer Electronics Show (CES) 2020 odbędą się od 7 do 10 stycznia 2020 roku w Las Vegas.

Będzie także eksponować swój ekosystem HomeKit. W przeciwieństwie do Google’a i Amazona, Apple tak naprawdę nie promowało swojego ekosystemu HomeKit, co doprowadziło do niskiej świadomości konsumentów. Oczekuje się również, że wielu partnerów ekosystemu Apple’a zaprezentuje nowe produkty HomeKit podczas targów.

W 2019 roku Apple nie pojawiło się na CES, ale udało mu się wywołać sporo poruszenia dzięki wywieszeniu wielkiego billboardu promującego prywatność iPhone’a, który nie pozostał zauważony przez przybywających na targi. Napi „Co dzieje się na Twoim iPhonie, pozostaje na Twoim iPhonie” wygenerował sporo dyskusji i podkreślał, że ​​Apple nie ma sobie równych, jeśli chodzi o prywatność użytkowników. Dlatego dobrym posunięciem jest, to, że prywatność będzie głównym „produktem” firmy na tegorocznych targach.

Co się dzieje w Vegas… zostaje na Twoim iPhonie…

Oczekuje się, że LG, Samsung, Dell i inne firmy ujawnią na CES sporo informacji o nowych produktach. W ostatnich latach CES został zdominowany głównie przez prezentacje telewizorów (LG i Samsung). Nieoficjalnie mówi się się, że tym razem zobaczymy telewizor 8K z prawie nieistniejącymi ramkami.

źródło: iPhoneHacks