Serial o Justinie Bieberze na YouTube od 27 stycznia

Obejrzyj już teraz zwiastun serialu dokumentalnego „Justin Bieber: Seasons”, którego premiera odbędzie się 27 stycznia 2020 roku na YouTube Premium.

Justin Biebier: Seasons (YouTube Originals)

YouTube Originals udostępnił zwiastun serialu dokumentalnego Justin Bieber: Seasons, składającego się z 10 części opowiadających o młodym artyście. Pierwszy odcinek ukaże się 27 stycznia 2020 roku. Produkcja będzie ma być kroniką tworzenia pierwszego albumu Biebera. Twórcy obiecują „surowy, mocny i intymny wgląd” w proces twórczy Biebera i niewątpliwie będzie promować trasę koncertową Bieber 2020.

Chociaż Bieber nie wydał żadnego albumu od lat i odwołał ostatnie koncerty swojej trasy w 2017 roku, obecnie ma 47,8 miliona subskrybentów, więcej niż jakikolwiek inny artysta na YouTubie. Jego klip znajduje się w sześciu najpopularniejszych filmach z ponad miliardem wyświetleń i ma ponad 19 miliardów wyświetleń na swoim oficjalnym kanale wykonawców.

W serialu będzie można zobaczyć wywiady z żoną Biebera Hailey Bieber, a także materiał filmowy z ich ślubu, a także zostanie ujawnione więcej o tym, co się działo, gdy odwołał swoją trasę koncertową w 2017 roku.

Zobacz zapowiedź serialu i najnowszego singla pt. „Yummy”:

Stacja ABC wyemituje zapowiedź serialu i „specjalną wiadomość od samego Biebera” po dzisiejszym wieczorze Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve with Ryan Seacrest 2020.

Zobacz również:

Justin Bieber wystąpił w reklamie T-Mobile

źródło: Engadget, YouTube Originals