Zwiastun „Psy 3. W imię zasad” zawiera kultowe fragmenty z „Psów”

Dystrybutor Kino Świat udostępnił oficjalny zwiastun najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego pt. „Psy 3. W imię zasad”.

„Psy 3. W imię zasad” premiera 17 stycznia 2020 r. (oficjalny zwiastun)

Nowy zwiastun filmu Psy 3. W imię zasad pojawiają się kultowe już fragmenty z pierwszej części serii Psy, w których głównie Franz Maurer (Bogusław Linda) wygłasza dobrze znane kwestie, w tym „W imię zasad sk***nu”. Ten ostatni cytat odnosił się do pytania, dlaczego chciał zabić swojego kolegę Ola (Marek Kondrata) i ta kwestia jest podtytułem najnowszej części serii Psy 3.

Premiera filmu „Psy 3. W imię zasad” 17 stycznia 2020 r.

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

W rolach głównych występują Bogusław Linda, Cezary Pazura, Marcin Dorociński, Artur Żmijewski i Sebastian Fabijański.

Obejrzyj, prawie dwuminutowy zwiastun „Psy 3. W imię zasad”:

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”.

Film na podstawie własnego scenariusza reżyserował Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Sprawdź także:

Filmy na vod.pl tańsze o 20% przy płatności BLIKIEM

źródło: Kino Świat