Filmy na vod.pl tańsze o 20% przy płatności BLIKIEM

BLIK i serwis vod.pl ponownie uruchomiły nową promocję oferującą hity filmowe w specjalnej cenie przy wyborze formy płatności BLIKIEM (cena zostanie obniżona o 20%).

Seanse z BLIKIEM na vod.pl

Dzięki płatnościom mobilnym za pomocą BLIKA w aplikacji bankowej możesz wypożyczać filmy w serwisie vod.pl z 20-proc. zniżką. W Promocji mogą brać udział wszyscy klienci serwisu vod.pl, którzy dokonają w nim zakupów (np. wypożyczenie filmu) wybierając formę płatności BLIK.

Promocja trwa od 2 grudnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku lub do wyczerpania puli wartości zniżek wynoszącej łącznie 70 000 złotych. Wyczerpanie puli zniżek przed upływem terminu promocji (tj. 31.01.2020 r.) oznacza wcześniejszy koniec promocji.

Promocja polega na udzieleniu rabatu w wysokości: 20% dla filmów płatnych dostępnych w serwisie Premium od ceny detalicznej brutto. Rabat zostanie naliczony po wybraniu jako formy płatności BLIK w serwisie vod.pl. Promocja jest prowadzona na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”.

Zniżkami będą objęte wszystkie filmy dostępne w serwisie vod.pl (możliwość wykluczenia do 10% filmów). Warunki i zasady składania zamówień, realizacji usług, płatności, dostawy oraz reklamacji w serwisie vod.pl określa regulamin zakupów dostępny pod tym adresem. Korzystanie z promocji i zakup dostępu do filmów w serwisie vod.pl wymaga akceptacji powyższego regulaminu oraz regulaminu promocji.

Jak skorzystać z promocji BLIKA w Vod.pl?

Jak skorzystać z promocji BLIK na VOD.pl?
Jak skorzystać z promocji BLIK na VOD.pl?
  1. Usiądź wygodnie, wejdź na vod.pl i wybierz swój film.
  2. Zaloguj się na swoje konto lub załóż nowe.
  3. Wybierz płatność BLIKIEM – rabat naliczy się automatycznie.
  4. Wygeneruj kod BLIK, wpisz go na stronie i zatwierdź transakcję w telefonie.
  5. Zrób popcorn i ciesz się seansem.

Może Cię zainteresować także:

Bilety do Multikina za 10 zł przy płatności BLIKIEM

źródło: BLIK