Fakturę w Play24 opłacisz za pomocą Apple Pay, Google Pay lub BLIKA

Operator komórkowy Play ogłosił, że od teraz faktury za usługi telekomunikacyjne w aplikacji mobilnej Play24 można opłacać za pomocą natywnych metod płatności mobilnych Apple Pay, Google Pay lub BLIK.

Płatności za faktury w Play24 za pomocą Apple Pay, Google Pay, BLIK

Operator Play zapowiadał, że wkrótce pojawi się długo wyczekiwana funkcja, która pozwoli łatwo i szybko opłacać fakturę za usługi telekomunikacyjne.

Wprowadzono właśnie bezpośrednie, natywne płatności za faktury w aplikacji Play24.
Dzięki temu każdy abonent będzie mógł w prosty, szybki i co najważniejsze bezpieczny sposób opłacić swoją fakturę. Poza szybkimi przelewami (które w aplikacji były od jakiegoś czasu) udostępniono także płatność przez Google Pay, Apple Pay oraz BLIKIEM!

Już w marcu tymi formami płatności mogliście doładować konto w ofertach na kartę. Tym razem wprowadzono ją także dla faktur.

Informacyjna uwaga, żebyście mieli pełne informacje o wprowadzonej nowości – tak, do kwoty faktury doliczana jest prowizja w wysokości 1 zł na pokrycie kosztów operatora płatności. w Wśród innych metod opłacania są także rozwiązania całkowicie bezprowizyjne – wszystko po to, żeby każdy mógł wybrać odpowiedni sposób płatności dla siebie.

Może Cię zainteresować także:

Abonenci sieci Play mogą płacić za telefon i Netflixa na jednym rachunku

Na końcu płatności wyświetla się proste podsumowanie i informacja o czasie, jaki zajął cały proces. 8 sekund to chyba niezły wynik? Potraficie go pobić? Już teraz możecie wypróbować nowy sposób płatności!

Płatności za faktury w aplikacji mobilnej Play24 za pomocą Apple Pay, Google Pay i BLIKA
Płatności za faktury w aplikacji mobilnej Play24 za pomocą Apple Pay, Google Pay i BLIKA

Aplikację Play 24 pobierzesz za darmo ze sklepu App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa