Świąteczne niespodzianki w App Store od 24 do 29 grudnia

Apple będzie oferować codzienny prezent świąteczny w sklepie App Store od 24 do 29 grudnia 2019 roku – nie wiemy jeszcze czy we wszystkich krajach…

Świąteczne niespodzianki w sklepie App Store (gry i aplikacje mobilne)

Apple zdecydowało się zaoferować kilka prezentów świątecznych dla użytkowników sprzętów firmy z Cupertino. Od 24 do 29 grudnia 2019 roku firma będzie codziennie dodawać nowa niespodziankę w sklepie App Store. Chociaż nie znamy więcej szczegółów, to prezentami będą prawdopodobnie płatne aplikacje i gry, które będzie można tego dnia pobrać za darmo.

Zapowiedź świątecznych prezentów w sklepie App Stor  pojawiła się już na jednej z dzisiejszych kart Nowa niespodzianka już czeka… (oryg. A New Surprise Awaits…) w sklepie App Store dla niektórych użytkowników w Australii i innych krajach azjatyckich, ale niespodzianka nie jest jeszcze dostępna.

Nowa akcja przypomina 12 Days of Christmas czy 12 Days of Gifts – promocji, w których Apple oferowało aplikacje, piosenki i książki za darmo przez 12 dni przed świętami Bożego Narodzenia. Tego typu kampania, była prowadzona po raz ostatni w 2014 roku. Wyglada na to, że firma postanowiła przywrócić tę miłą tradycję obdarowywania.

Nadal nie wiemy, czy codzienna oferta niespodzianek będzie dostępna na całym świecie w tym w Polsce, ale prawdopodobnie tak będzie, ponieważ polska sekcja Nowa niespodzianka już czeka… (oraz tutaj) jest już dostępna:

Dzisiejsza niespodzianka nie jest jeszcze gotowa, ale wkrótce się pojawi! Zajrzyj tu niedługo, by sprawdzić, co to takiego. Wiesz już, jakie inne atrakcje przyszykowaliśmy na dziś? Szukaj nierozpakowanych prezentów w zakładkach Aplikacje, Gry oraz Dziś.

W dniach 24–29 grudnia codziennie znajdziesz w App Store nową niespodziankę. Zaglądaj każdego dnia, by sprawdzić, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapowiedź prezentów świątecznych w sklepie App Store (2019)
Zapowiedź prezentów świątecznych w sklepie App Store (2019)

Apple nie zdradziło jeszcze, jakiego rodzaju prezentów możemy oczekiwać, ale prawdopodobnie będą to aplikacje bezpłatne lub ze zniżką. Oferty będą zmieniały się każdego dnia, wiec istnieje prawdopodobieństwo, że oferta będzie obowiązywała tylko przez 24 godziny, w ciągu których będzie można odebrać prezent.

Pierwotnie tego typu akcja była prowadzona w sklepie App Store od 2008 do 2014 roku – użytkownicy w wielu krajach otrzymywali wówczas bezpłatne aplikacje, muzykę, książki elektroniczne i inne treści codziennie przez 12 dni. Nowa wersja wydaje się być odrodzeniem tej oferty, choć będzie trwać nieco krócej.

źródło: App Store Polska