Nowa reklama świąteczna Apple’a pt. „The Surprise”

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Apple wydało swoją reklamę świąteczną zatytułowaną „The Surprise”.

Reklama świąteczna firmy Apple pt. „Surprise” (na 2019 rok)

Apple zgodnie coroczną tradycją dzielenia się porywającym serca wideo o tematyce świątecznej, wydało dziś na swoim kanale YouTubie – tuż przed Świętem Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych – swój najnowszy film świąteczny pt. The Surprise (z ang. Niespodzianka).

Film zaczyna się od pokazania rodziny, która z dwójką marudnych dziewczynek wybiera się na świąteczną podróż. Dzieci walczą, dopóki nie dostały iPada. Rodzina przybywa do domu dziadka, który wciąż opłakuje utratę żony. Dziewczynki spędzają czas z dziadkiem i znajdują stare rodzinne zdjęcia, w końcu przygotowując pokaz rodzinnych wspomnień i prezentując je jako świąteczny prezent dla dziadka.

Reklama ma za zadanie pokazać niektóre możliwości iPada, takie jak tworzenie i wyświetlanie pokazu zdjęć. W spocie wykorzystano utwór Married Life Michaela Giacchino, który został wykorzystany w znanym filmie Disneya „Up”.

„Czasami najlepsze prezenty mogą pochodzić z najbardziej nieoczekiwanych miejsc” – czytamy w sloganie, a Apple prowadzi do sekcji z iPadami na swojej stronie internetowej.

Obejrzyj cały spot poniżej:

Wiele reklam świątecznych Apple’a zdobyło w przeszłości nagrody i wyróżnienia. Zeszłoroczne wideo było animowanym spotem z muzyką 16-letniej kompozytorki Billie Eilish, podczas gdy w 2017 roku Apple nakręciło reklamę przedstawiającą kobietę tańczącą w zaśnieżonym mieście.

Może Cię zainteresować również:

źródło: Apple