Teraz dostęp do serwisu TIDAL na 120 dni za 0,99 zł

Subskrypcja TIDAL Premium na prawie 4 miesiące dostępna jest teraz w promocyjnej cenie 0,99 zł, ale tylko dla nowych użytkowników.

Aplikacja mobilna TIDAL

Muzyczny serwis streamingowy TIDAL przygotował wyjątkową promocję z okazji Black Friday, w ramach której można wykupić dostęp na 120 dni (prawie 4 miesiące) do pełnej wersji usługi Premium za 0,99 zł. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji przed upływem ważności abonamentu. Po okresie promocyjnym będzie naliczana opłata 19,99 zł – tyle, ile normalnie kosztuje miesięczny dostęp TIDALA.

Nowa promocja skierowana jest do osób, które jeszcze nie korzystały z serwisu. W praktyce oznacza to, że możesz założyć nowe konto, aby cieszyć się dostępem do pełnej biblioteki muzycznej serwisu TIDAL – prawdopodobnie będziesz musiał skorzystać też z nowej formy płatności – innej niż tej, którą już płaciłeś za dostęp do TIDALA.

Płatny plan Tidal Premium pozwala na dostęp bez reklam do wysokiej jakości muzyki z biblioteki zawierającej ponad 60 milionów utworów i 250 000 nagrań wideo.

Oferta obowiązuje od 25 listopada do 2 grudnia 2019 roku.

Może Cię zainteresować także:

TIDAL to także najwyższa dostępna jakość dźwięku – dzięki doświadczeniu bezstratnego dźwięku wysokiej jakości możesz strumieniowo odtwarzać swoją muzykę, jak nigdy wcześniej.

Promocja TIDAL Premium i HiFi (Black Friday)
TIDAL PremiumTIDAL HiFi
0,99 zł za 4 miesiące1,99 zł za 4 miesiące
najlepsza dostępna jakość dźwięku
dźwięk w jakości Master (MQA) na urządzeniach mobilnych i komputerze
ponad 60 milionów utworów
ponad 250 000 wideo
muzyka, klipy i inne treści od artystów dostępne tylko w TIDAL
playlisty tworzone przez ekspertów TIDALA
dostęp do eksluzywnych wydarzeń i możliwość wygrania biletów na koncerty

We współpracy z MQA serwis zapewnia najwyższą jakość dźwięku Masters – dzięki subskrypcji TIDAL HiFi możesz słuchać tysięcy utworów w studyjnej jakości na urządzeniach z systemem Android oraz iOS, a także w aplikacji desktopowej TIDAL. Jeśli chcesz skorzystać z lepszej jakości, to musisz wybrać subskrypcję TIDAL HiFi w promocyjnej cenie 1,99 zł za 4 miesiące. Poza promocją ten wariant subskrypcji kosztuje 39,99 zł za miesiąc.

Dzięki subskrypcji możesz słuchać muzyki z serwisu na ponad 70 różnych urządzeniach!

Promocja TIDAL Premium na 120 dni za 0,99 zł
Promocja TIDAL Premium na 120 dni za 0,99 zł

Więcej informacji na temat promocji dostępne jest na tej stronie.

Aplikację mobilną pobierzesz bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS i Android:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa