Oferta świąteczna w UPC z telewizorami i telefonami

Wystartowała specjalna oferta świąteczna od UPC Polska, w której UPCeusz oferuje super pakiety z telewizorami i smartfonami w prezencie.

Operator UPC Polska uruchomił wyjątkową ofertę świąteczną, w której do promocyjnych pakietów z superszybkim internetem światłowodowym i cyfrową rozrywką klienci otrzymają w prezencie smartfon Samsung Galaxy A10 lub jeden z markowych, panoramicznych telewizorów ze Smart TV: Samsung 43” albo Sony 40”.

W przypadku dwóch pakietów ze smartfonem Samsung Galaxy A10 w prezencie, klienci mają do wyboru superszybki internet oraz usługi mobilne z pakietem danych 10 GB lub superszybki internet i rozszerzony pakiet cyfrowej rozrywki (165 kanałów Horizon Max), w cenie 99,99 zł i 109,99 zł miesięcznie.

Przeczytaj także: UPC Polska ma już komplet usług: internet światłowodowy + usługi mobilne + TV

Szczegóły oferty świątecznej w UPC (2019)

Cztery pakiety oferują klientom wybór między telewizorem Samsung 43 ”lub Sony 40” w prezencie. Zawierają superszybki internet (do 300 lub do 500 Mb/s z najlepszym Wi-Fi), rozszerzony pakiet cyfrowej rozrywki (165 kanałów Horizon Max) oraz bogaty zestaw treści premium (HBO, Cinemax, ELEVEN SPORTS, eXtra, myPrime), w cenach od 149,99 zł do 179,99 zł miesięcznie. Wszystkie obejmują także usługę Multiroom CI +, która umożliwia oglądanie ulubionych programów na telewizorze w prezencie bez dodatkowego dekodera.

Oto szczegóły nowej oferty świątecznej od UPC:

Szczegóły i cennik oferty świątecznej w UPC (2019)
Szczegóły pakietów i cennik oferty świątecznej w UPC

Sprawdź dostępność usług UPC oraz oferty promocyjne pod swoim lub dowolnym innym adresem w Polsce:

źródło: Newsroom UPC