Opaska Xiaomi Mi Band 3i w bardzo niskiej cenie

Xiaomi właśnie wprowadziło tanią opaskę Mi Band 3i bez pomiaru tętna – urządzenia zostało zaprojektowane specjalnie na  rynek indyjski.

Xiaomi Mi Smart Band 3i (Indie 2019)

Najnowszą opaską fitness chińskiego producenta jest wydana w tym roku Mi Band 4, ale firma zdecydowała się wydać tańsza wersję Xiaomi Mi Smart Band 3i. Urządzenie wygląda dokładnie tak, jak Mi Band 3 z 2018 roku, ale nie ma czujnika tętna (pulsometru), który zwykle znajduje się z tyłu urządzenia. To pozwala Xiaomi sprzedawać Mi Band 3i po imponująco niskiej cenie 1299 INR czyli około 70 zł (18 USD).

Poza tym szczegółem nie ma różnicy między Mi Band 3i a Mi Band 3. Nadal ma ekran AMOLED z czarno-białym wyświetlaczem 0,78” i rozdzielczością 128 x 80 pikseli. Przycisk pojemnościowy poniżej pozwala na dodanie innego sposobu sterowania interfejsem użytkownika, podczas gdy z tyłu znajdują się dwa piny Pogo do ładowania.

Opaska Mi Band 3i jest oczywiście wodoodporna do 50 m i działa nawet 20 dni na jednym ładowaniu.

Przeczytaj także: 

Wysyłki Apple Watcha w 2018 r. wzrosły o 22% – Apple nie ma sobie równych!

Xiaomi wykonało świetną robotę, mimo że opaska nie ma pulsometru – na oficjalnej stronie urządzenia są zdjęcia przedstawiające opaskę tylko z przodu lub na nadgarstku osoby. Posiada wszystkie inne funkcje, takie jak śledzenie snu, alarm bezczynności, powiadomienia aplikacji, lokalizowanie czy odblokowywanie telefonu, a także delikatny alarm wibracyjny – po prostu zapominasz, że potrzebujesz mierzyć sobie puls.

Funkcje Mi Band 3i
Funkcje Mi Band 3i

Urządzenie jest częścią ekosystemu Mi, łączy się z iPhone’em i telefonami z Androidem przez Bluetooth 4.2 a w oficjalnej aplikacji mobilnej Mi Fit są zbierane wszystkie dane i prezentowane w przystępny sposób, który jest łatwy do odczytania i przyjemny dla oka.

Mi Band 3i - zdjęcia urządzenia

Xiaomi Mi Smart Band 3i jest już dostępne w sprzedaży w Indiach z bezpłatną wysyłką, a szacowany czas dostawy wynosi od 2 do 5 dni, w zależności od lokalizacji.

źródło: Xiaomi via GSM Arena