IQOS 3 DUO od 23 października w sprzedaży w Polsce

W środę 23 października 2019 roku Philip Morris wprowadza na polski rynek IQOS 3 DUO – najnowszy system podgrzewania tytoniu.

IQOS 3 DUO

Informacje podanie w poniższym artykule pochodzą z informacji prasowej producenta. Przypominamy, że jest to wyrób tytoniowy, powoduje uzależnienie i szkodzi zdrowiu! Produkt przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., spółka zależna Philip Morris International Inc. (PMI) wprowadza na polski rynek najnowszą generację podgrzewaczy tytoniu, IQOS 3 DUO. Koncentrując się na potrzebach pełnoletnich konsumentów, PMI pozostaje pionierem w dziedzinie badań naukowych oraz technologii wspierających realizację celu, jakim jest przyszłość bez dymu tytoniowego.

Ciągły rozwój technologii, którego przykładem jest IQOS 3 DUO, stanowi kolejny krok PMI na drodze do stworzenia przyszłości wolnej od dymu tytoniowego i umocnienia pozycji lidera w kategorii podgrzewaczy tytoniu. Najnowsza generacja IQOS, IQOS 3 DUO, poparta wynikami kompleksowych badań naukowych, została stworzona w oparciu o opinie pełnoletnich konsumentów.

Co nowego ma IQOS 3 DUO?

Dzięki zastosowaniu nowym rozwiązaniom IQOS 3 DUO umożliwia dwukrotne korzystanie z urządzenia bez konieczności ładowania. Ponadto, czas ładowania podgrzewacza, w porównaniu z modelem IQOS 3 oraz IQOS 2.4 Plus, został znacznie skrócony.  Dotyczy ładowania podgrzewacza IQOS 3 DUO przy pierwszym użyciu, po pierwszym pełnym naładowaniu podgrzewacza. Czas może zależeć od warunków użytkowania.

Szybkie ładowanie IQOS 3 DUO

Wprowadzenie na rynek IQOS 3 DUO potwierdza nasze zaangażowanie oraz nieustanne inwestowanie w rozwój i komercjalizację produktów, popartych wynikami badań naukowych, które mogą pomóc milionom dorosłych, którzy w przeciwnym razie nadal paliliby papierosy. Ciągłe udoskonalanie produktów, wprowadzenie zmian i innowacji są niezbędne dla osiągnięcia przyszłości wolnej od dymu tytoniowego. Obecnie około 8 milionów dorosłych palaczy na świecie zrezygnowało z papierosów na rzecz IQOS – powiedział Jacek Olczak, prezes ds. Operacyjnych PMI.

Przeczytaj także: Philip Morris wprowadził na rynek IQOS 3 i IQOS 3 Multi

IQOS 3 DUO zaprojektowano z uwzględnieniem nowych funkcji, aby ułatwić pełnoletnim palaczom, którzy w przeciwnym razie nadal paliliby papierosy, przejście na potencjalnie mniej szkodliwe wyroby alternatywne, z korzyścią dla społeczeństwa i zdrowia publicznego. Ważnym jest zaznaczenie, iż IQOS nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca.

IQOS 3 DUO różne kolory
IQOS 3 DUO różne kolory

Z najnowszych danych CBOS wynika, że w Polsce papierosy pali ok. 26 procent społeczeństwa, czyli ponad 9 milionów Polek i Polaków. Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem jest całkowita rezygnacja z palenia i używania produktów nikotynowych. Niestety, wielu pełnoletnich palaczy kontynuuje palenie i to dla nich przeznaczony jest ten produkt. Nasz przekaz jest prosty – jeśli nie palisz, nie zaczynaj. Jeśli palisz, rzuć. Jeśli nie rzucasz, przejdź na produkty nowej generacji. – powiedział Michał Mierzejewski, prezes zarządu i dyrektor zarządzający Philip Morris Polska i Kraje Bałtyckie.

Gdzie i za ile kupić IQOS 3 DUO?

Zamówienia na IQOS 3 Duo można składać od 23 października na stronie www.iqos.pl. Urządzenie będzie kosztować 399 zł. Ponadto, od 6 listopada produkt będzie dostępny w ponad 180 punktach sprzedaży na terenie całego kraju, których lokalizacje można znaleźć na stronie producenta. Produkt będzie przeznaczony tylko i wyłącznie dla pełnoletnich osób palących lub korzystających z innych produktów dostarczających nikotynę.

Rozwój produktów IQOS w Polsce
Rozwój produktów IQOS w Polsce

Celem PMI jest, aby do 2025 r. liczba osób, które zrezygnowały z palenia papierosów należących do portfolio PMI, zastępując je produktami bezdymnymi, wyniosła przynajmniej 40 milionów oraz aby przynajmniej 30 procent dystrybuowanych produktów należało do kategorii produktów bezdymnych. W ciągu ostatniej dekady, PMI zainwestował ponad 6 miliardów dolarów w badania naukowe, rozwój i produkcję zaawansowanych technologicznie produktów bezdymnych, angażując przy tym ponad 400 światowej klasy naukowców, inżynierów i ekspertów. Aby dowiedzieć się więcej na temat działań PMI mających na celu stworzenie przyszłości bez dymu tytoniowego, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.pmi.com oraz www.pmiscience.com.

Może Cię zainteresować także:

IQOS to mniej trujące doświadczenie dla miłośników tytoniu?

źródło: informacja prasowa