Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w SkyCash

Każdy klient posiadający numer w Play na abonament może do końca października skorzystać z promocji „Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w SkyCash”.

Każdy klient posiadający numer w Play na abonament może do końca października skorzystać z promocji „Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w SkyCash”.

Papierowy bilet na autobus i tramwaj czy metro idzie w odstawkę, dzięki metodzie Zapłać z Play w SkyCash możesz skorzystać z oferty promocyjnej „Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz w SkyCash”.

Jest to bardzo proste i wygodne. Nie trzeba szukać drobnych, kiosku czy biletomatu. Mało tego, nie potrzeba karty płatniczej, przelewów ani konta w banku. Aby kupić bilet w aplikacji SkyCash wystarczy posiadać numer w Play lub Red Bull Mobile na abonament.

Wystarczy pobrać aplikację SkyCash z Google Play lub App Store i zarejestrować się jako użytkownik podając numer w Play na abonament. Następnie kupując bilet wybrać „Zapłać z Play” spośród dostępnych metod płatności i aktywować „Zapłać z Play” jako metodę płatności w aplikacji SkyCash. Aby skorzystać z promocji nie ma konieczności weryfikacji konta w SkyCash. Promocją objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej zakupione w aplikacji SkyCash o wartości do 7 zł.

Konfiguracja Zapłać z Play w SkyCash

Wejdź do aplikacji SkyCash i w Ustawieniach płatności zaznacz „Zapłać z Play”.

 • Krok 1. Wejdź do aplikacji SkyCash na swoim telefonie (jeśli nie masz jeszcze aplikacji pobierz ją z Google Play lub App Store).
 • Krok 2. Wybierz symbol trzech kreseczek w lewym górnym rogu ekranu, a następnie wybierz Ustawienia.
 • Krok 3. Wybierz Ustawienia płatności.
 • Krok 4. Wybierz „Zapłać z Play” spośród dostępnych metod płatności.
 • Krok 5. Zapoznaj się z informacjami i potwierdź swój numer telefonu w Play na abonament.
 • Krok 6. Skonfiguruj „Zapłać z Play” na swoim telefonie – zaakceptuj regulaminy i potwierdź aktywację 4 – cyfrowym kodem, który otrzymasz SMS-em.
 • Krok 7. Możesz przejść do wyboru biletu, kupić go i dopisać płatność do rachunku Play.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy posiadać telefon w Play na abonament i kupując bilet wybrać metodę płatności „Zapłać z Play” w aplikacji SkyCash lub postępować wg poniższych kroków. Dotyczy pierwszego i piątego biletu o wartości do 7 zł

 • Krok 1. Pobierz aplikację SkyCash w Google Play lub App Store.
 • Krok 2. Zarejestruj się w aplikacji wpisując numer w Play na abonament.
 • Krok 3. Kupując bilet wybierz „Zapłać z Play” spośród dostępnych metod płatności.
 • Krok 4. Aktywuj „Zapłać z Play” jako metodę płatności w aplikacji SkyCash.
 • Krok 5. Zakup potwierdzimy SMS-em, a opłata za bilet zostanie dopisana do rachunku w Play.

SkyCash nawiązuje współpracę z iTaxi

Promocją objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej zakupione pojedynczo w aplikacji SkyCash, o wartości do 7 zł. Promocja obejmuje pierwszy i piąty bilet zakupiony z osobna w okresie promocji od 7 października do 31 października 2019 r.

W promocji liczone są tylko zakupy biletów o wartości do 7 zł, co oznacza, że bilety o wartości powyżej 7 zł nie są zaliczane przy określaniu pierwszego i piątego, promocyjnego zakupu biletu. Po zakupie otrzymasz SMS z potwierdzeniem zakupu biletu w promocyjnej cenie 1 grosza. Koszt biletu sprawdzisz również w historii aktywności w aplikacji Play24 i zapłacisz z następnym rachunkiem za abonament.

Więcej informacji o promocji, regulamin oraz o usłudze Zapłać z Play znajdziecie na stronie poświęconej Zakupom Mobilnym w Play.

źródło: informacja prasowa