Nowy pulpit w serwisie transakcyjnym mBanku

Serwis transakcyjny mbanku ma nowy pulpit, na którym klient może zdecydować, co ma się na nim znajdować i wyświetlać zaraz po zalogowaniu.

Nowy pulpit w serwisie transakcyjnym mBanku (screen na laptopie)

mBank chce, aby jego serwis bankowości internetowej był jeszcze bardziej czytelny, przejrzysty i zrozumiały dla wszystkich. Dlatego zmieniono rozmieszczenie poszczególnych elementów pulpitu. Od teraz klienci mają łatwiej odnaleźć najważniejsze informacje, bo pojawią się one wprost po zalogowaniu i nie będziesz musiał ich szukać.

Nowy pulpit został podzielony na 3 strefy, które zawierają najważniejsze informacje o:

  • Twoich produktach – sam zdecyduj których,
  • Twoich ostatnich operacjach – w skróconej historii,
  • oraz Wiadomości.

Przeczytaj także:

iPhone’y w promocji nawet 300 zł taniej dla klientów Alior Banku

Twoje produkty

Zaraz po zalogowaniu zobaczysz swoje produkty, a w szczególności konto i to, ile masz na nim pieniędzy. Możesz też natychmiast zrobić z niego przelew. Możesz zdecydować, które informacje chcesz mieć na pulpicie. Wybierasz, które rachunki, karty kredytowe czy kredyty zobaczysz od razu po zalogowaniu. Możesz też zmieniać kolejność, w jakiej będą się pojawiały.

Wystarczy, że wybierzesz w ustawieniach produkt, który chcesz widzieć po zalogowaniu. Zrobisz to wygodnie z poziomu pulpitu „Miejsce na Twój produkt”. Kliknij „Pokaż na pulpicie” żeby przesunąć produkt do listy produktów widocznych na pulpicie. Możesz też zmieniać kolejność produktów. Kliknij „przesuń w górę” lub „przesuń w dół”, żeby zmienić pozycję na liście.

Nowe produkty na pulpicie to również większe możliwości zarządzania. Jeżeli np. wyciągniesz na pulpit informacje o swojej karcie kredytowej, spłacisz jej zadłużenie bezpośrednio po zalogowaniu, z poziomu pulpitu. Wygodnie też skopiujesz numer rachunku – szybko, na klik.

Nowy pulpit w serwisie transakcyjnym mBanku
Nowy pulpit w serwisie transakcyjnym mBanku

Historia

Sprawdź najnowszą, skróconą historię operacji.Wybierz „Cała historia”. Wszystkie opcje operacji historycznych zobaczysz z poziomu pełnej historii operacji (Płatności→Historia)

Wiadomości

Bezpośrednio na pulpicie zobaczysz jedną wiadomość. Wszystkie otrzymane wiadomości wyświetlimy Ci po kliknięciu w napis: „Wszystkie” (po prawej stronie nad wiadomością).
Możesz też wyszukać skrzynkę wiadomości w menu. Wybierz „Pasaż”, a następnie „Wiadomości”.

źródło: informacja prasowa