SkyCash nawiązuje współpracę z iTaxi

SkyCash, system płatności i usług mobilnych ułatwiających podróżowanie, rozszerzył listę swoich usług dzięki rozpoczęciu współpracy z iTaxi.

Logo Skycash i iTaxi

Od dziś, każdy użytkownik SkyCash, będący w zasięgu iTaxi, może zamówić przejazd komfortowym autem.  Aplikacja SkyCash znana jest z różnych usług związanych z transportem – pozwala w wygodny sposób kupować bilety autobusowe i kolejowe, w tym PKP Intercity.  Od dziś użytkownicy z poziomu ekranu głównego SkyCash zamówią również przejazd iTaxi. Wystarczy kliknąć w odpowiedni kafelek (TAXI), a następnie wskazać miejsce odbioru oraz miejsce docelowe.

Za przejazd zapłacić można korzystając ze swojego Rachunku płatniczego SkyCash (portmonetka pre-paidowa) lub kartą płatniczą dodaną w aplikacji (w tym kartami zapisanymi w portfelu Masterpass, który został uruchomiony w SkyCash na początku roku).

Podróżowanie ze SkyCash będzie jeszcze wygodniejsze. Współpraca z iTaxi pozwala naszym użytkownikom zaplanować swoją podróż już od samego progu swojego domu. Partnerstwo to uzupełnia nasze portfolio o kolejną komplementarną usługę w obszarze komunikacji, której oczekiwali nasi użytkownicy – ocenia Jarosław Mazek, CEO SkyCash.

Przeczytaj także: 

Kolejne usprawnienia aplikacji iTaxi dla osób niewidomych

iTaxi jest platformą technologiczną obejmującą swoim zasięgiem największe miasta w całej Polsce. Z sukcesem poszerza zakres swojego działania na kolejnych rynkach, jak również liczbę dostępnych aut.

Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę ze SkyCash. Nasze rozwiązania wzajemnie się uzupełniają i użytkownicy będą mieć większy wybór środków transportu, w tym możliwość zamówienia iTaxi. Wierzę, że to początek dobrej i owocnej współpracy – mówi Jarosław Grabowski, CEO iTaxi.

Zrzut ekranu z aplikacji mobilnej Skycash z iTaxi

SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych, ułatwiający swoim użytkownikom podróże poprzez wygodny zakup biletów kolejowych oraz komunikacji miejskiej. W SkyCash, jako jedynej aplikacji dostępne są zarówno podróże PKP Intercity, jak i  wszystkich, poza Kolejami Małopolskimi, Kolei Regionalnych. Dla podróżujących samochodem, SkyCash oferuje mobilne opłacanie parkowania w kilkudziesięciu polskich miastach.

Aplikacja umożliwia także kupowanie biletów lotniczych, wypłacanie gotówki z bankomatów bez kosztów kart oraz natychmiastowe przelewy między użytkownikami i płatnościami za rachunki. Wszystkie transakcje są zabezpieczone na poziomie bankowości mobilnej i kart płatniczych.

źródło: informacja prasowa