Śledź konferencję WWDC 2019 dzięki tej aplikacji

Aplikacja mobilna WWDC daje nieograniczony dostęp do organizowanej przez Apple’a światowej konferencji dla programistów WWDC 2019.

Logo aplikacji WWDC 2019

Bez względu na to, czy uczestniczysz w konferencji Worldwide Developers Conference  (WWDC 2019) osobiście w San Jose w Kalifornii, czy też śledzisz ją z dowolnego miejsca na świecie dzięki transmisji online, appka WWDC jest doskonałym narzędziem podczas tego wydarzenia dla wszystkich programistów i fanów firmy z Cupertino.

Aplikacja pozwala oglądać (na żywo lub na żądanie) panele tematyczne prowadzone przez inżynierów oraz projektantów Apple’a – wszystko to na ekranie iPhone’a, iPada lub Apple TV.

WWDC 2019 oferuje ponad 100 prezentacji na temat tworzenia aplikacji z użyciem najnowszych technologii, takich jak Swift, Metal, Siri Shortcuts czy ARKit. Oglądaj wszystkie transmisje na żywo w zakładce „Videos” („Wideo”), gdzie znajdują się najnowsze panele dotyczące projektowania, platform programistycznych, grafiki i nie tylko.

Jeśli przegapisz panel, możesz obejrzeć go następnego dnia, z napisami w języku angielskim, chińskim uproszczonym lub japońskim dostępnymi w późniejszym terminie.

Przez cały rok Apple dodaje nowe materiały wideo, dzięki którym użytkownicy mogą być na bieżąco z najnowszą technologią i najlepszymi praktykami deweloperskimi. Wśród materiałów znajdują się setki filmów z poprzednich edycji WWDC oraz serii „Tech Talks” czy „Developer Insights”.

Doskonały przewodnik dla uczestników tygodnia WWDC 2019

Jeśli masz to szczęście i bierzesz udział w WWDC, dzięki aplikacji zyskasz wszystkie niezbędne informacje i zorganizujesz swój pobyt. W zakładce „Schedule” („Harmonogram”) znajdziesz szczegóły dotyczące wszystkich paneli i laboratoriów, włącznie z tym, w której części San Jose McEnery Convention Center się odbywają. Kiedy już wybierzesz najciekawsze punkty programu, możesz sprawdzić kalendarz, powiadomienia i najnowsze wiadomości za pomocą Apple Watcha.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej WWDC
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej WWDC (2019)

W tym roku warto wypróbować nową funkcję wirtualnej kolejki, dzięki której uczestnicy unikną bezczynnego czekania, jeśli do któregoś z laboratoriów będzie zbyt wielu chętnych. Można też dla zabawy nieco odświeżyć dobrze znaną ikonę aplikacji, zmieniając jej kolor.

WWDC 2019 odbędzie się w dniach od 3 do 7 czerwca br. w San Jose w Kalifornii. Oficjalną aplikację pobierzesz ze sklepu App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska