Kolejna zapowiedź 3. sezonu „Domu z papieru”

Od Hawkins aż po Medellín, szukają ich najlepsi z najlepszych – trzeci sezon „Domu z papieru” będzie dostępny od 19 lipca 2019 roku na Netflixie.

„Dom z papieru” Netflix 19.05.2019 – El Profesor

Trzecia część popularnego hiszpańskiego serialu Dom z papieru (tyt. oryg. La casa de papel) pojawi się w serwisie Netflix już 19 lipca 2019 roku, tymczasem serwis wypuścił kolejną krótką zapowiedź.

Jak czytamy w opisie tego teasera, będzie to koniec poszukiwań sprytnych oszustów profesora, którzy zagrabili grube miliony euro z hiszpańskiej Mennicy Narodowej!

Niestety z tego teasera niewiele się dowiadujemy i jest jedynie podgrzaniem atmosfery w oczekiwaniu na kolejne przygody ulubionych bohaterów, którzy jak wiemy, uciekli daleko z ogromnym łupem. W wideo wykorzystano urywki z innych seriali, takich jak DarkStranger Things czy Narcos, w których wmontowano zdjęcia bohaterów z hiszpańskiej produkcji :)

Przeczytaj także: TOP 10 seriali 2018 roku, które musisz obejrzeć

Obejrzyj najnowszy zwiastun:

Stworzona dla hiszpańskiego kanału Antena 3 seria zadebiutowała na Netfliksie w grudniu 2017 roku. Jeśli nie widziałeś pierwszych dwóch części, to możesz je nadrobić, klikając na poniższy przycisk:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)