Nadaj bieganiu nowy kierunek z aplikacją RunGo

Maratończycy, którzy zaprojektowali RunGo, jako pierwsi stworzyli innowacyjny system nawigacji, aby pozwolić użytkownikom zbiec z utartych szlaków i odkryć nowe trasy.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej RunGo - The Best Routes to Run

Poznaj dokładne instrukcje korzystania z aplikacji mobilnej RunGo – The Best Routes to Run. Dzięki poniższym wskazówkom aplikacja stanie sie niezbędną częścią Twojego zestawu do joggingu.

1. Biegaj i bądź odkrywcą:

Jesteś na wyjeździe? Nie szkodzi – nie musisz się ograniczać do nudnych ścieżek. Sprawdź w RunGo, czy w pobliżu nie ma jakichś ciekawych szlaków. Jeśli wybierzesz jedną z polecanych tras, być może zobaczysz po drodze miejscowe atrakcje i widoki, które warto uwiecznić na zdjęciu.

2. Twórz własne punkty orientacyjne:

Zamierzasz pobiec dana trasą drugi, trzeci albo piąty raz? Zaznacz bar, przy którym musisz skręcić w prawo i wielki dąb, za którym lepiej pobiec w lewo. Dzięki zaznaczaniu własnych punktów orientacyjnych na trasie możesz szybko poznać nowe miejsca jak własną kieszeń.

3. Korzystaj ze wskazówek na Apple Watchu:

Zostaw swojego iPhone’a w domu i zacznij trening z Apple Watchem. Wystarczy, że aktywujesz Siri, przytrzymując pokrętło Digital Crown. Następnie poproś Siri, aby włączyła Twoją ulubiona trasę i głosowo informowała Cię o jej kolejnych etapach. W ten sposób skupisz się wyłącznie na biegi – przez ulice, parki i miejsca, do których można dotrzeć tylko pieszo.

4. Zapisuj własne trasy:

Udało Ci się odkryć świetną trasę? Zapisz ją i udostępnij innym użytkowniko, aplikacji. Otwórz zakładkę „Logbook” („Dziennik”) i stuknij w „Publish Run as Route” („Opublikuj bieg jako trasę”). Chcesz znowu pobiec tą sama drogą? Znajdziesz ją razem z pozostałymi zapisanymi trasami w zakładce „My Routes” („Moje trasy”) w menu „Routes” („Trasy”).

5. Przygotuj się do zawodów:

Planujesz start w maratonie? Pobierz wskazówki, które przydadzą Ci się w dniu biegi. Możesz także skorzystać z tras zapisanych w aplikacji i wcześniej zapoznać się z torem.

Po biegu (i prysznicu) nie zapomnij dodać notatki do dziennika RunGo. Potem podziel się podsumowaniem treningu ze znajomymi w mediach społecznościowych!

Aplikację RunGo pobierzesz bezpłatnie ze sklepu App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Przeczytaj także:

Czas wrócić do formy z appką „Seven – 7 Minute Workout”

źródło tekstu: App Store Polska