Czas wrócić do formy z appką „Seven – 7 Minute Workout”

Aplikacja mobilna „Seven – 7 Minute Workout” była aplikacją roku 2016 w 20 krajach na świecie i pomogła wielu ludziom wrócić do zdrowego trybu życia.

Aplikacja mobilna Seven - 7 Minute Workout

Kiedy pracujesz, prowadzisz życie towarzyskie lub wychowujesz dzieci, pójście na siłownię może pozostawać w sferze marzeń. Oto, jak aplikacja Seven pomoże Ci pokonać przeszkody stojące na drodze do uzyskania silnego ciała i dobrej formy.

Wymówka nr 1: czas

Z Seven, trener personalny przybywa do Ciebie na zawołanie (stuknięcie palcem), zawsze, kiedy tylko masz czas. Ile go właściwie potrzebujesz? Dzień trwa nieco ponad 86 tysięcy sekund. Ilu z nich potrzebujesz na trening? Tylko 420. Siedem minut Twojego czasu każdego dnia wystarczy, aby przywrócić Twoim mięśniom odpowiedni wygląd.

Czeka na Ciebie 12 ćwiczeń o różnym stopniu intensywności– takie jak brzuszki, pompki, sprinty, pajacyki i przysiady. Wykonuj je w półminutowych interwałach, z dziesięciosekundowymi przerwami. Przygotuj się na dużo potu.

Może Cię zainteresować: Aplikacje mobilne dla Twojego ciała – od stóp do głów!

Wymówka nr 2: pieniądze

Nieużywane karnety na siłownię, czy też kupno rozbudowanych urządzeń do domowego treningu, które zbierają kurz, to doskonałe przykłady trwonienia pieniędzy. Ćwiczenia w Seven wymagają jedynie krzesła, ściany i ciężaru Twojego ciała. Kiedy już ściągniesz aplikację, nie potrzebujesz nawet połączenia z internetem.

Zrzuty ekranu z aplikacji „Seven - 7 Minute Workout”
Zrzuty ekranu z aplikacji „Seven – 7 Minute Workout”

Wymówka nr 3: odległość

Seven pozwala Ci ćwiczyć gdzie i kiedy chcesz. Możesz trenować przed pójściem do pracy, w biurze, w parku albo podczas reklam w trakcie Twojego ulubionego programu telewizyjnego lub serialu. Każda pora jest dobra. Cały świat jest od teraz Twoją siłownią.

Wnioski

Seven daje Ci przepis na powrót do formy, ale sukces zależy od Ciebie i Twojej determinacji oraz zaangażowania w ćwiczenia.

Aplikacja Seven została stworzona dla zabieganych ludzi, jest wirtualnym trenerem, który motywuje Cię alertami, wiadomościami, nagrodami, ale także karami. Jeśli opuścisz dzień treningu, „stracisz” serduszko, a gdy pominiesz więcej niż trzy ćwiczenia w ciągu miesiąca (niekoniecznie pod rząd), trzeba będzie zacząć od nowa.

Aplikację mobilną Seven – 7 Minute Workout pobierzesz za darmo ze sklepu App Store na iOS-a lub Google Play na Androida:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska