Odznaka z okazji Dnia Ziemi w Aktywności na Apple Watchu

Tylko dzisiaj 22 kwietnia 2019 r. masz szanse zdobyć odznakę z okazji Dnia Ziemi w aplikacji „Aktywność” na zegarku Apple Watch – sprawdź, jak ją zdobyć.

Nagroda za Wyzwanie: Dzień Ziemi 2019 (Apple Watch)

Lany poniedziałek, który przyda w tym roku 22 kwietnia 2019 roku to także Światowy Dzień Ziemi i doskonała okazja, aby trochę poruszać się po świątecznym obżarstwie.

Specjalne wyzwanie w aplikacji Aktywność na smartwatchach Apple Watch z pewnością jest jednym z motywatorów, aby poświęcić choć 30 minut na jakąkolwiek aktywność fizyczną – choćby spacer po lesie.

Informację o wyzwaniu z serii Limited Edition „Dzień Ziemi” można znaleźć po wejściu w aplikację Aktywność na iPhonie, wybierając zakładkę nagrody.

Przeczytaj także: Te ptaki z serialu „Nasza Planeta” są obłędnie hipnotyzujące

Jak zdobyć odznakę limitowaną Dzień Ziemi 2019?

Wyrusz w plener w święto naszej planety 22 kwietnia i zdobądź tę nagrodę, wykonując dowolny trening trwający co najmniej 30 minut. Możesz korzystać z dowolnej aplikacji, która dodaje dane treningów do aplikacji Zdrowie. Może to być wbudowana aplikacja Treningi na smartwatchu Apple Watch.

Odznaka za wyzwanie Dzień Ziemi w zegarku Apple Watch
Odznaka za wyzwanie Dzień Ziemi w zegarku Apple Watch

Ja już swoją odznakę mam. Zachęcam do poruszania się na świeżym powietrzu, nie tylko dla tej odznaki – warto spalić kilkadziesiąt kalorii, których nam przybyło podczas tych świąt! Oczywiście tę odznakę z serii Limited Edition można zdobyć tylko dzisiaj! Powodzenia!