Remake „Króla Lwa” na pierwszym pełnometrażowym zwiastunie

Disney pokazał pierwszy pełnometrażowy zwiastun remake’u filmu „Król lew (tyt. oryg. „The Lion King”) z niesamowitymi scenami CGI.

Zwiastun filmu „Król Lew”

Walt Disney Studios opublikował nowy zwiastun remake’u klasycznego filmu animowanego Jona Favreau z 1994 roku pt. „Król lew” (tyt. oryg The Lion King). Tym razem Disney oparł się na fotorealistycznej animacji komputerowej i muszę powiedzieć, że jest to jedna z najpiękniejszych i najbardziej wiarygodnych prac CGI, jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

Zwiastun jest obecnie drugim najpopularniejszym filmem na YouTubie z ponad 2,5 mln wyświetleń w chwili publikacji tego wpisu.

Przeczytaj także: Obejrzyj pierwszy zwiastun remake’u „Króla Lwa” od Disneya

Być może jedyną krytyczną uwaga pod adresem zwiastuna jest to, że brak pozornie brakuje emocji na niektórych twarzach postaci. Prawdopodobnie zrobiono to celowo – być może Disney wierzył, że ciężkie wyrazy twarzy sprawią, że poczujemy zbytnią przesadę, a może po prostu nie otrzymaliśmy pełnego obrazu w trailerze.

Obejrzyj nowy pełnometrażowy zwiastun nowego filmu „Król Lew”:

Tak czy inaczej, z pewnością wybiorę się na ten film animowany do kina, bo już widze, że nie można tego przegapić! Nowy „król Lew” trafi do kin 19 lipca 2019 r.