Obejrzyj pierwszy zwiastun remake’u „Króla Lwa” od Disneya

Disney opublikował pierwszą zapowiedź nowej wersji kultowego filmu animowanego z lat 90. pt. „Król Lew”, który już przywraca niektóre wspomnienia…

Kadr z remake'u filmu Król Lew - Simba

Remake filmu animowanego „Król Lew” Disneya z 1994 r. (oryg. The Lion King), doczekał się swojej odświeżonej wersji w postaci nowej, dość realitycznej produkcji.

Dzisiaj możemy obejrzeć pierwszą zapowiedź filmu, którego premiera przewidziana jest na lato przyszłego roku, a dokładnie na 19 lipca 2019 r.

Film, wyprodukowany przez Walta Disneya i kierowany przez reżysera Iron Mana Jon’a Favreau, to fotorealistyczny, zrealizowany komputerowo film animowany z wykorzystaniem oszałamiającej liczby głosów znanych aktorów, w tym Donalda Glovera w roli Simby, Beyoncé jako Nala i Jamesa Earla Jonesa jako Mufasa. Hans Zimmer powraca także, w nowymi kompozycjami muzyki, a Elton John przerobił niektóre ze swoich oryginalnych utworów z oryginalnego filmu.

W zwiastunie widzimy, jak wyglądają momenty otwierające film, w którym Rafiki przedstawia Simbę zwierzętom z Pride Lands, z charakterystycznym ujęciem podnoszenia Simby na skale.

Przeczytaj też: Czekamy na film animowany „Podróż smokiem Diplodokiem”

Przez cały czas narracja Jamesa Earla Jonesa jako Mufasy, słychać w tle utwór z oryginalnego filmu pt. Circle of Life. można usłyszeć w tle. Zobacz cały teaser poniżej:

Porównanie wersji z 1994 roku z wersją z 2018 roku:

źródło: The Verge