Zwiastun pt. „Quiet” 2. sezonu serialu „Obsesja Eve”

W kolejny zwiastunie pt. „Quiet”drugiego sezonu serialu „Obsesja Eve” możemy zobaczyć za kogo tym razem będzie się przebierać zabójczyni Villanelle!

Obsesja Eve (2. sezon 8 kwietnia 2019 na HBO GO)

Drugi sezon serialu Obsejsa Eve (tytuł oryg. Killing Eve) zadebiutuje na świecie 7 kwietnia 2018 r., a polscy widzowie będą mogli oglądać go na HBO GO już dzień później.

Jak można się domyśleć obie bohaterki serialu znowu będą bawiły się w kotka i myszkę, ale oprócz zabawnych momentów nie zabraknie tych, które mają dobre thrillery! Najnowsza, druga już zapowiedź zdradza nam kilka szczegółów dotyczących fabuły, ale możemy tez zobaczyć, jak będzie zmieniała się Villanelle (Jodie Comer).

W trailerze jest pościg samochodowy, opancerzony wyścigi, gigantyczna chochelka do cukierków… Eve (Sandra Oh), Carolyn (Fiona Shaw) i reszta agentów w dalszym ciągu bedą pracować nad sprawą Villanelle.

Przeczytaj także: Serial „Obsesja Eve” powraca z 2. sezonem – oto pierwszy zwiastun!

Ścieżka dźwiękowa w zwiastunie wykorzystuje kilka znanych utworów, które są jednocześnie wesołe i złowieszcze. W tym sezonie „Obsesji Eve” głównym scenarzystą i showrunnerem jest Emerald Fennell. Serial zdobył za pierwszy sezon nominacje do nagród SAG, Złote Globy i Emmy.

Premiera drugiego sezonu serialu odbędzie się 7 kwietnia na kanale BBC America.

Oglądaj na HBO GO