mytaxi zmienia nazwę na FREE NOW

Dostawca przewozów osobowych mytaxi dołącza do nowej globalnej marki FREE NOW – zmieni się także nazwa aplikacji mobilnej.

mytaxi dołącza do nowej globalnej marki FREE NOW

Główny udziałowiec mytaxi – firma Daimler połączyła swoje siły z BMW, aby wspólnie zrewolucjonizować miejską mobilność i oferować coś więcej niż zamawianie taksówek przez aplikację. To także wynajem samochodów na minuty, które oferuje car2go i DriveNow, usługi parkingowe czy stacje ładowania pojazdów elektrycznych dostępne w wielu krajach.

Wszystkie te usługi zostają połączone w jedną grupę usług ułatwiających przemieszczanie się po mieście. A mytaxi, jako część tej globalnej marki, zmieni w tym roku nazwę na FREE NOW.

Aplikacja mobilna mytaxi będzie się nadal rozwijać, a usługa będzie dostępna w jeszcze większej liczbie europejskich miast. Użytkownicy nie muszą nic robić – po prostu dalej używaj swojej aplikacji i aktualizuj ja w sklepie Google Play lub App Store.

Przeczytaj także: Usługa mytaxi Lite z gwarantowaną ceną za przejazd z góry!

Jeszcze w tym roku mytaxi zmieni swoją nazwę na FREE NOW

mytaxi deklaruje, że nadal będzie podwyższać poziom swoich usług stając się częścią nowej grupy. W nadchodzących miesiącach zauważymy zmiany w logo oraz kolorystyce aplikacji mobilnej na smartfony z systemami iOS i Android, a także w komunikacji marketingowej.

Jakie będą korzyści z powstania globalnej marki?

Usługi taxi, wynajem samochodów na minuty, hulajnogi elektryczne, dostęp do transportu publicznego? Gdziekolwiek się wybierzemy FREE NOW ma ułatwić nam wybór najlepszego środka transportu i udostępni możliwość skorzystania z usług przez odpowiednią palikację mobilną.

Jak czytamy na stronie (jeszcze mytaxi), miana marki nie ma wpływu na oferowane stawki. mytaxi już dziś oferuje różne ceny i klasy usług dostosowane do oczekiwań pasażera oraz zapewniające atrakcyjny dochód kierowcom. W przyszłości oferta ma być jeszcze bardziej konkurencyjna oraz dostosowana do oczekiwań użytkowników.

Zdobądź  20 zł na pierwszy przejazd z mytaxi!

Nie korzystałeś jeszcze z mytaxi? Zainstaluj aplikację mytaxi na iOS-a lub Androida, dodaj do niej kartę Visa, Mastercard, AMEX lub konto PayPal.

W zakładce Kod promocyjny wpisz kod: lukaszm21 a otrzymasz 20 zł na pierwszy przejazd, jeśli wcześniej nie korzystałeś jeszcze z appki.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: mytaxi – Oto przyszłość miejskiej mobilności: mytaxi dołącza do nowej globalnej marki!