Oscary® 2019 transmisja na żywo tylko w CANAL+

W nocy z 24 na 25 lutego br. odbędzie ceremonia wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej Oscary 2019 – transmisja na żywo w Polsce będzie dostępna tylko na Canal+.

91st Oscars 2019

Podczas tegorocznej gali o statuetki Oscarów zawalczy także polski film Pawła Pawlikowskiego zatytułowany „Zimna wojna” (ang. Cold War), który jest nominowany aż w trzech kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny, reżyseria oraz zdjęcia (Łukasz Żal).

CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce pozyskała prawa do relacji na żywo z najważniejszego wydarzenia w świecie kina – gali wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej The Oscars 2019.

Zobacz również: Nominowany do Oscara „Anioł” Luisa Ortegi w kinach od 1 lutego

Jak i gdzie oglądać transmisje z gali wręczenia Oscarów 2019?

Już od ponad 10 lat CANAL+ jest jedyną w Polsce telewizją prezentującą to prestiżowe wydarzenie. Ceremonia odbędzie się w nocy z 24 na 25 lutego 2019 roku. Widzowie Canal+ będą mogli tradycyjnie śledzić relację przed ceremonią oraz z samej gali wręczenia nagród. Powtórka dla tych, którzy lubią spać emitowana jest zawsze następnego dnia.

Wszystkie nominacje do Oscarów 2019 znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej Akademii.

Ta noc będzie szczególnie istotna dla fanów polskiego, ze względu na trzy nominacje dla „Zimnej wojny” Pawlikowskiego.

Noc oscarowa to najważniejsze wydarzenie dla miłośników dobrego kina na całym świecie. A do takiego grona bez wątpienia należą nasi widzowie. Od ponad 10 lat ceremonię w Los Angeles można obejrzeć wyłącznie na naszej antenie. W tym roku nie będzie inaczej. Z drugiej strony tegoroczna gala będzie szczególnie emocjonująca dla Polaków. „Zimna wojna”, której jesteśmy koproducentem, stoi przed olbrzymią szansą powtórzenia sukcesu „Idy”, naszej innej koprodukcji nagrodzonej Oscarem. Głęboko wierzymy, że twórcy filmu wrócą do Polski z trzema statuetkami. – mówi Edyta Sadowska, wiceprezes zarządu ds. programowych nc+.

Możliwość oglądania na żywo momentu wręczenia Oscarów dla „Zimnej wojny” – tylko w CANAL+ w nocy z 24 na 25 lutego!

źródło: informacja prasowa Canal+