„Dragon Ball Project Z” to gra RPG, na którą fani czekali

Bandai Namco w końcu wysłuchało swoich fanów i zapowiedziało wydanie gry RPG zatytułowanej „Dragon Ball Project Z” na konsole i PC – zobacz oficjalny trailer.

Dragon Ball Game: Project Z

Dragon Ball to jedna z najpopularniejszych serii gier na świecie, ale jej iteracje w grach komputerowych zostały zdegradowane jedynie do gier walki. Jednak wygląda na to, że to się wkrótce zmieni! Dzisiaj studio Bandai Namco ogłosiło nowy tytuł „Dragon Ball Game: Project Z”, który jest grą RPG (action RPG). Poniżej możesz obejrzeć oficjalny zwiastun gry, która ukaże się na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

W tej epickiej opowieści fani Dragon Ball będą mogli zagrać w legendarne przygody Saiyana o imieniu Kakarot – lepiej znanego jako Goku, a sama historia Dragon Ball Z zostanie opowiedziana w całkiem nowy sposób.

Przeczytaj również: Gra mobilna TEKKEN™ Mobile dostępna jest już na smartfony

Przy produkcji gry, firma Bandai Namco współpracuje z CyberConnect2 – tytuł ma się ukazac jeszcze w 2019 roku z japońskimi i angielskimi lektorami. Dialogi z serii Dragon Ball zawsze były absolutnie zabawne, więc miejmy nadzieję, że gra odpowiednio je uchwyci.

Obejrzyj oficjalny zwiastun gry:

Osobiście nigdy nie byłem podekscytowany grami Dragon Ball z powodu ich ograniczonej atrakcyjności. Jednak nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wersję RPG.. Jest to rodzaj projektu, na który czekało wielu fanów Dragon Balla.

źródło: Android Central