Polskie słuchowisko science fiction „Dwa, Jeden, Zero” w docinkach

Audiobook „Dwa, Jeden, Zero” promowany jest jako pierwsza polska komedia science fiction po „Seksmisji” (bodajże) i już możesz go odsłuchać w całości.

Polska komedia science fiction „Dwa, Jeden, Zero”

W słuchowisku „Dwa, Jeden, Zero” wystąpił kosmiczny duet Justyny Wasilewskiej i Tomasza Ziętka – jest to superprodukcja science fiction stworzona przez scenarzystów SNL Polska i zarazem audiobookowy pastisz naszpikowany motywami z największych dzieł science fiction.

Oto jak przedstawia się zarys fabuły audiobooka „Dwa, jeden, Zero”:

Rok 2549. Polska jest supermocarstwem rozdającym karty na arenie kosmicznej. Świeżo poślubiona para przebywa w międzygalaktycznej podróży poślubnej. On – lekkomyślny, nieporadny obywatel planety Ziemia. Ona – porywcza i bezkompromisowa aplikacja miłosna. Przed nimi zaskakujące, spektakularne, niekiedy śmiertelnie niebezpieczne spotkania z wysoko-rozwiniętymi gołębiami, inniakami, drapieżniokami, odurzonymi klonami Bogusława Lindy, teściami i ex-partnerami…

Przeczytaj także: Pierwszy tom antologii „nanoFantazje” już dostępny za darmo!

„Dwa Jeden Zero” to komedia science fiction, w którym science jest zdecydowanie na drugim planie! Za reżyserię odpowiadiają Mateusz Płocha i Wiktor Ejryszew. W rolach głównych: Justyna Wasilewska i Tomasz Ziętek, wśród obsady znaleźli się także między innymi: Krystyna Czubówna, Olaf Lubaszenko, Jakub Dębski.

Zobacz oficjalny zwiastun wideo audiobooka:

*„Seksmisja” jest znakiem towarowym zarejestrowanym przez Studio Filmowe ZEBRA.

Pierwsze 20 minut słuchowiska możesz posłuchać za darmo w serwisie Audioteka, aplikacji mobilnej Audioteka oraz na poniższym wideo. Całość dostępna jest w cenie 32 zł.

źródło: Audioteka