Gra mobilna „Breaking Bad: Criminal Elements” jeszcze w tym roku

Sony i FTX Games właśnie ogłosiły wydanie gry mobilnej „Breaking Bad: Criminal Elements” na urządzenia z systemem iOS i Android – premierę zapowiedziano na 2019 rok.

Breaking Bad: Criminal Elements

Aż 11 lat po debiucie popularnego serialu gra mobilna Breaking Bad: Criminal Elements może przynieść tak samo ekscytujące wrażenie użytkownikom urządzeń z systemami mobilnymi Androida i iOS.

Breaking Bad: Criminal Elements ma być bezpłatnym tytułem, który został opracowany przez Plamee i opublikowany przez FTX Games. W grze pojawią się kultowe postacie pojawiające się w serialu, takie jak Walter White, Jesse Pinkman, Gus Fring, Saul Goodman i Mike Ehrmantraut.

Głównym celem gry jest rozwijanie i utrzymywanie przestępczej działalności przy użyciu określonych przedmiotów, takich jak „receptury metanu”. Niewiele wiadomo na temat rozgrywki, poza tym, że Breaking Bad: Criminal Elements będzie grą strategiczną, która pozwoli graczom na rozwiązywanie konkretnych dylematów moralnych przy zachowaniu prowadzonej przez bohaterów nielegalnej działalności przestępczej.

Przeczytaj także: TOP 10 seriali 2018 roku, które musisz obejrzeć

Według Hollywood Reporter, gra na podstawie serialu Breaking Bad trafi na urządzenia z systemem Android i iOS jeszcze w tym roku – tak też wynika z poniższego teasera. Jak wspomniałem wcześniej, gra będzie dostępna za darmo w modelu F2P w sklepach App Store i Google Play Store, ale będą w niej mikropłatności.

źródło: iPhone Hacks