Weź udział w bezpłatnej konferencji IT Security Trends 2019

Bezpłatna konferencja poświęcona cyberbezpieczeństwu IT Security Trends odbędzie się 23 stycznia 2019 w Warszawie – zarejestruj się już teraz!

Konferencja IT Security Trends 2019

Wydarzenie IT Security Trends 2019 to wyjątkowa okazja do pogłębienia swojej wiedzy i spostrzeżeń w zakresie najnowszych trendów bezpieczeństwa oraz ich funkcjonowania w organizacji.

Rozwój nowoczesnych technologii jest obecnie globalny i niezwykle szybki. Wywiera duży wpływ na bezpieczeństwo firm oraz instytucji. Celem utrzymania odpowiedniego poziomu polityki bezpieczeństwa, przedsiębiorstwo musi chronić swoje zasoby przed cyber atakami, kradzieżą danych, awariami, a jednocześnie zwiększać dostępność danych i aplikacji.

To trudne zadanie i wymaga odpowiednich narzędzi, wiedzy i kwalifikacji. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane rozwiązania, zapewniające skuteczną i niezawodną politykę bezpieczeństwa w organizacji

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału i rejestracji na konferencję, która odbędzie się 23.01.2019, w Warszawie: GOLDEN FLOOR PLAZA. 26. piętro sala A, Al. Jerozolimskie 123 A.

W programie wydarzenia m.in.:

  • FAZA REKONESANSU Z PERSPEKTYWY ETHICAL HAKINGU, Krzysztof Cudak, ING TECH Poland.
  • NOWE MOŻLIWOŚCI KONTROLI DOSTĘPU DO INFORMACJI, APLIKACJI, SYSTEMÓW I ZASOBÓW IT W ORGANIZACJI, Marcin Madey, Micro Focus.
  • THREAT, RISK, CYBERSECURITY, CONTINUITY – PRAKTYCZNA STRONA MOCY W OCHRONIE ZASOBÓW DANYCH, Grzegorz Długajczyk, ING Bank.
  • PLANY AWARYJNE I ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE W OBSZARZE CYBERBEZPIECZEŃSTWA, Renata Davidson, Davidson Consulting.
  • NOWE TECHNOLOGIE A BEZPIECZEŃSTWO, Marcin Masłowski, Carrefour Polska
  • DATA BREACH – JAK PRZEŻYĆ PIERWSZE 72 GODZINY PO INCYDENCIE, ZGODNIE Z GDPR, Marta Kwiatkowska-Cylke, Bird&Bird.
  • SYNCHRONIZE SECURITY – EFEKTYWNA WSPÓŁPRACA FIREWALLA I ENDPOINTA W WALCE Z NOWOCZESNYMI ZAGROŻENIAMI Z JEDNEJ KONSOLI, Joanna Wziątek-Ładosz, Sophos

Szczegóły na temat konferencji znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia: itsecuritytrends.pl.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. organizatorzy zapewnią uczestnikom konferencji przerwy kawowe oraz komplet materiałów konferencyjnych.

źródło: informacja organizatora, serwis mobiRANK.pl jest patronem medialnym wydarzenia