Każdy ma szansę wystąpić w serialu „BoJack Horseman”

Twórcy serialu animowanego  „BoJack Horseman” uruchomili ciekawą akcję charytatywną – nagroda dla biorących udział jest wiele atrakcji w tym możliwość wystąpienia w serialu Netfliksa!

BoJack Horseman - akcja charytatywna w serwisie Omaze

Jeśli chcesz zobaczyć siebie w formie animowanej i wystąpić w serialu Netfliksa pt. „BoJack Horseman” to jest ku temu doskonała okazja, a przy okazji możesz wesprzeć szczytny cel.

W serwisie Omaze pojawiła się nowa akcja charytatywna, zorganizowana przez twórców serialu. Wśród atrakcji do wygrania są między innymi wycieczka do „Hollywoo”, spotkanie z twórcami oraz wykorzystanie kreskówkowej postaci i występ we własnej roli (lub dowolnego zwierzęcia) w serialu u boku BoJacka!

Organizatorzy loterii pokryją koszty przelotu do Los Angeles oraz hotelu dla zwycięzcy i jego osoby towarzyszącej. Aby wziąć udział w loterii należy nabyć losy w akcji specjalnej w serwisie Omaze. Najtańsza paczka 100 losów kosztuje 10 $, natomiast za 5000 $ można nabyć aż 50 000 losów…

Zebrane w akcji pieniądze zostaną przekazane na rzecz California Community Foundation’s Wildfire Relief Fund – organizacji pomagającej ofiarom pożarów w Kalifornii.

TOP 10 seriali 2018 roku, które musisz obejrzeć

W akcji można wziąć udział jeszcze przez 48 dni od publikacji tego wpisu. Ciekawe kto wystpi w serialu „BoJack Horseman” na Netfliksie?

źródła: serialowa via Omaze