„Brawl Stars” od Supercell już dostępne na Androidzie i iOS-ie

Najnowsza gra mobilna zatytułowana „Brawl Stars” pojawiła się już do pobrania za darmo na urządzenia z systemami iOS i Android.

Brawl Stars (Supercell)

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że gra mobilna „Brawl Stars” pojawi się na Androidzie i iOS-ie 12 grudnia br. Supercell ogłosił dzisiaj na Twitterze, że globalny rollout jest już gotowy, co oznacza, że ​​możesz już teraz pobrać „Brawl Stars” ze sklepu Google Play lub App Store i zacząć przygodę w najnowszym trybie gry wieloosobowej od Supercell.

„Brawl Stars” to gra, która jest rozwijana od dłuższego czasu. Była dostępna w wersji startowej na iOS-a rok wcześniej, zanim trafiła na Androida.

Wyjaśnienie, czym jest „Brawl Stars” może być trudne. Nie pasuje ona do żadnego popularnego gatunku. Supercell połączył rozgrywkę MOBA z walką w trybie wieloosobowym i bójką w coś, co jest dość wyjątkowe, ale jednocześnie bardzo znajome.

Rozgrywka polega na braniu udziału w meczach 3v3, w których istnieje kilka różnych trybów do wyboru, takich jak Gem Grab, Bounty, Heist i Ball Brawl. Istnieje nawet tryb walki królewskiej dla tych, którzy wolą grać samodzielnie lub z jednym przyjacielem.

Bohaterowie mogą oczywiście być ulepszani w miarę postępów. Celem jest zdobywanie trofeów z wygranych meczów, które mogą pomóc Ci awansować. Ale to nie wszystko, czego potrzebujesz, aby awansować. Będziesz także musiał zbierać punkty mocy i monety, które zdobywa się z łupów. Wygląda więc na to, że niwelacja ostatecznie zależy od tego, co zarobisz z tych pudełek. Na szczęście możesz również odblokować kilka skrzyń z łupami, zdobywając trofea, więc wygrywanie meczów jest tutaj kluczowe.

Wygląda na to, że Supercell poświęciło dużo czasu na balansowanie gry, i pomimo zawiłej ścieżki aktualizacji, która nigdy nie została wyjaśniona, każdy gracz powinien rozpoznać systemy użyte w grze.

Jest to zabawna, szybka gra wieloosobowa z wieloma trybami, które można odtwarzać w krótkich sesjach, co czyni ją idealną dla mobilnego tytułu. Oczywiście, monetyzacja nie jest najlepsza, ale prawdopodobnie Supercell zatroszczy się, żeby zarobić na tym tytule jak najwięcej.

Pobierz grę „Brawl Stars”  ze sklepu App Store lub Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Android Police