Gra mobilna „Brawl Stars” już w grudniu – ruszyła rejestracja wstępna!

W czerwcu tego roku Supercell wprowadziło na wybranych rynkach grę mobilną „Brawl Stars”, a dziś studio ogłosiło, że w grudniu 2018 r. gra pojawi się wreszcie na całym świecie.

Brawl Stars już w grudniu 2018 r.

Już teraz możesz zarejestrować się wstępnie w sklepie Google Play do nadchodzącym wydania gry „Brawl Stars”, która dostępna będzie dla wszystkich już w grudniu 2018 r.

Zapowiedź wydania nie pokazuje żadnej rozgrywki, ale faktycznie ogłasza globalną datę premiery na grudzień, wszystko z odrobiną stylu. Wiemy już, że gra będzie bardzo podobna do strzelanki MOBA-esque. Oznacza to, że możesz spodziewać się, że będą dostępne rozgrywki w czasie rzeczywistym, bitwy 3v3, tryb walki królewskiej, karty kolekcjonerskie, codzienne wydarzenia, a także rozgrywki solo i kooperacyjne.

Gra „Brawl Stars” od dawna jest zapowiadana, więc fani Supercell i tego typu gier mogą wreszcie odetchnąć z ulgą, że ten tytuł nadchodzi!

Mam nadzieję, że Supercell spędził dużo czasu, upewniając się, że rozgrywka jest zrównoważona. Może być trudno osiągnąć idealną równowagę zarówno dla płatnych, jak i darmowych graczy, ale przynajmniej wiemy, że Supercell ma w tym niezłe doświadczenie – np. w grze Clash Royale.

Brawl Stars (3 vs. 3)

Zobacz zapowiedź grudniowego wydania:

Obejrzyj zwiastun z przykładową rozgrywką:

W końcu Clash of Clans, Boom Beach i Clash Royale są ogromnymi sukcesami firmy, które udało się połączyć z głównym nurtem. Czy „Brawl Stars” stanie się kolejnym sukcesem firmy? Przekonamy się o tym już wkrótce!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Więcej na oficjalnej stronie gry: brawlstars.com.