Apple wydało wreszcie przezroczyste etui dla iPhone’a XR

Firma Apple wypuściła oryginalne przezroczyste futerał dla kolorowego iPhone’a XR – już można składać zamówienia w polskim sklepie internetowym Apple’a.

Przezroczyste etui do iPhone’a XR

Po sześciu tygodniach od premiery iPhone’a XR firma Apple wydała wreszcie oryginalne przezroczyste etui, aby móc cieszyć się kolorami nowego iPhone’a XR. Cena akcesorium w Polsce wynosi 199 zł z kosztami wysyłki. Pierwsze sztuki trafią do użytkowników w poniedziałek 10 grudnia 2018 r.

To jest wyjątkowo dziwne i nieoczekiwane opóźnienie dodania tego akcesorium w sklepie Apple’a. Apple początkowo wspominało w październikowym komunikacie prasowym o etui dla iPhone’a XR, ale do tej pory nie można go było jeszcze kupić w żadnym sklepie.

Firma nigdy wcześniej nie oferowała transparentnego etui ochronnego dla swoich telefonów, więc możliwe, że będą to jedyne oficjalne akcesoria oferowane tylko dla iPhone’a XR, aby użytkownicy mogli cieszyć się wyjątkowymi kolorami smartfonów.

Zobacz również: Etui na iPhone’a w formie podeszwy tenisówek

Zgodnie z opisem produktu na stronie jest to Smukłe, lekkie i trzymające się dłoni etui do iPhone’a XR jednocześnie chroni i eksponuje jego piękną obudowę. Odporna na zadrapania powłoka pokrywa nie tylko zewnętrzną, ale i wewnętrzną powierzchnię etui. Chcesz bezprzewodowo naładować telefon? Po prostu połóż iPhone’a na ładowarce Qi. Bez wyjmowania z etui.

Przezroczyste etui do iPhone’a XR - screen z polskiego sklepu internetowego Apple'a
Przezroczyste etui do iPhone’a XR – screen z polskiego sklepu internetowego Apple’a

Przezroczyste etui dla iPhone’a XR jest dostępne w sklepie internetowym firmy Apple, ale wygląda na to, że dostawa realizowana będzie w poniedziałek 10 grudnia.

źródło: Apple Polska