Dzisiaj ruszyła przedsprzedaż iPhone’a XR na stronach Apple’a

Firma Apple uruchomiła dzisiaj przedsprzedaż modelu iPhone XR, który trafi do pierwszych użytkowników już za tydzień, w piątek 26 października 2018 r.

iPhone XR - przedsprzedaż

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dzisiaj od godziny 9:01 na stronach internetowych firmy Apple uruchomiono przedsprzedaż nowych modeli telefonów iPhone XR. W ciągu zaledwie pół godziny od momentu uruchomienia zamówień niektóre kolory zaczęły się wyprzedawać i stały się niedostępne w niektórych krajach w tym w Polsce.

Obecnie niektóre modele iPhone’a XR będą wysyłane w terminie od 1 do dwóch tygodni (czas oczekiwania może wynieść nawet do 7 listopada 2018 r.).

Przeczytaj także: Czy warto kupić iPhone’a XR zamiast iPhone’a XS?

iPhone XR dostępny jest w sześciu kolorach (białym, czarnym, koralowym, żółtym, czerwonym i niebieskim) i z trzema opcjami pojemności (64 GB, 128 GB i 256 GB). Po dostępności poszczególnych modeli ciężko stwierdzić, czy te które się wyprzedały były najpopularniejsze, czy też Apple wyprodukowało ich znacznie mniej?

W Polsce mozna zamawiać iPhoen’a XR w przedsprzedaży bez karty SIM, oznacza to, że smartfon będzie działał z każdą siecią komórkową, od której otrzymamy kartę nanoSIM.

Oficjalne ceny iPhone’a XR w Polsce:

  • model 64 GB kosztuje 3729 zł
  • model 128  GB kosztuje 3999 zł
  • model 64 GB kosztuje 4479 zł
Ceny iPhone'a XR (stan na 19 października 2018 r.)
Ceny iPhone’a XR (stan na 19 października 2018 r.)
iPhone XR kolory
Dostępne kolory telefonu iPhone XR

Co ciekawe, Apple nie wydało nowych etui dla iPhone’ów XR, co jest niezwykłe, ponieważ nowym wydaniom iPhone’a zazwyczaj towarzyszy dopasowane etui. W niektórych krajach informacje prasowe o iPhone’ach XR wskazywały, że nowy model zadebiutuje w przejrzystym etui, aby pokazać kolory urządzenia, ale póki co nie ma takiego akcesorium od Apple’a w sprzedaży.

Jeśli planujesz kupić iPhone’a XR, najlepiej od razu złożyć zamówienie, jeśli chcesz otrzymać smartfona 26 października 2018 r. zanim zapasy zostaną wyprzedane.

Więcej o nowym smartfonie przeczytasz na oficjalnych stronach internetowych urządzenia: www.apple.com/pl/iphone-xr.

źródło: Apple