Etui na iPhone’a w formie podeszwy tenisówek

Firma Nike wydała etui na iPhone’a 7 z teksturą przypominającą podeszwę butów do tenisa – trzeba przyznać, że wygląda to ciekawie.

Etui Nike Air Force 1 dla iPhone'a 7

Nike wydało serię etui ochronnych dla iPhone’a 7 przypominające kształtem i teksturą podeszwę tenisówek. Każdy model etui posiada inną teksturę podeszwy, wykonane są z termoplastycznego poliuretanu (TPU) i rzekomo chronią iPhone’a 7 podczas upadku i przed zarysowaniami.

W amerykańskim sklepie internetowym producenta dostępne są dwa modele: Nike Air Force 1 i Nike Roshe. Obudowa Air Force 1 jest dostępna tylko w kolorze niebieskim i charakteryzuje ją głęboki bieżnik, który posiadają prawdziwe buty.

Przeczytaj również: Adidas Futurecraft 4D to nowa era butów drukowanych w 3D

Obudowa Roshe dostępna jest w dwóch kolorach: karmazynowym i zielonym (Nike nazywa ten ostatni „błyszczącym zielonym – green glow”). Modele Roshe posiadają ten sam słynny wzór wafli, które znajdziecie na butach do biegania Nike. Nie wiadomo, czy etui będą dostępne też w innych kolorach.

Nike Roche - etui dla iPhone'a 7

Oba modele etui (Air Force 1 i Roche) dostępne są tylko w Stanach Zjednoczonych w cenie 35 dolarów (ok. 135 zł).

Nike jest znany ze swoich butów sportowych, takich jak klasyczne Air Jordans. Ale firma szczyci się także tym, co znajduje się na spodzie sznurowanego obuwia. Unikatowe wzory na podeszwach to nie tylko przejaw zaawansowanej technologii (Lunarlon), ale także prawdziwe dzieła sztuki. Wykorzystanie swoich produktów i wysiłków inżynierskich do innych celów ma zatem sens – nie tylko z punktu widzenia marketingu, ale także jest to ukłon dla miłośników marki, którzy posiadają iPhone’a.

źródło: Nike via CNET