Apple’a promuje grupowe rozmowy przez FaceTime’a

W najnowszej reklamie zatytułowanej „A Little Company” firma Apple promuje jedną z funkcji FaceTime’a pod systemem  iOS 12 dotycząca grupowych rozmów wideo.

Kadr ze spotu promującego rozmowy grupowe za pomocą Face Time'a

Apple musiało opóźnić uruchomienie funkcji Group FaceTime, ale teraz gdy funkcja jest już powszechnie dostępna, firma może ją śmiało promować.

Firma z Cupertino opublikowała właśnie swoją najnowszą reklamę Group FaceTime on iPhone — A Little Company, skupiając się tym razem tylko na możliwości jednorazowego połączenia na FaceTime’ie z nawet 32 ​​osobami jednocześnie. W najnowszym, trwającym niecałą minutę wideo, widzimy sobowtórów Elvisa Presleya, którzy za pomocą komunikatora FaceTime wykonują jeden z utworów piosenkarza.

Grupowe rozmowy za pomocą FaceTime’a  umożliwiają rozmowy wideo z maksymalnie 32 znajomymi w tym samym czasie – funkcja dostępna jest pod systemem iOS 12.1 i nowszym.

Grupowe rozmowy w FaceTime’ie zostało zaprezentowane w tym roku podczas konferencji WWDC i chociaż Apple początkowo zamierzało wprowadzić tę funkcję we wrześniu br. premiera funkcji opóźniła się do wersji iOS 12.1. Funkcja działa również dla połączeń audio, co oznacza, że ​​można nawet dołączyć do rozmowy za pomocą zegarka Apple Watch (bez wideo).

Oto najnowszy spot reklamowy:

Co sądzisz o najnowszej reklamie Apple’a? Czy próbowałeś już połączenia Group FaceTime?

źródło: Apple