2 bilety do Multikina gratis w promocji z Google Pay

W nowej promocji płatności mobilnych dla użytkowników Androida, można zdobyć 2 bilety gratis do Multikina przy zakupie min. 2 biletów za pomocą Google Pay.

Promocja Multikino i Google Pay (11.2018)

Multikino wraz z Google Pay rozdają gratisowe bilety do kina! Najnowsza promocja potrwa od 26 listopada do 31 grudnia 2018 roku. W ramach niej użytkownicy płatności mobilnych Google Pay, na urządzeniach z systemem Android mają szansę otrzymać 2 gratisowe vouchery do wykorzystania na seanse filmowe w Multikinie.

Bilety można wykorzystać do 30 czerwca 2019 r. na film 2D, odbywający się przez cały tydzień w Multikinie. Liczba nagród jest ograniczona do 50 000 sztuk.

Sprawdź także: 3 przejazdy tańsze o połowę w iTaxi z Google Pay

Jak zdobyć 2 gratisowe bilety do Multikina z Google Pay?

  • Musisz mieć konto w serwisie www.multikino.pl.
  • Po zalogowaniu na swoim koncie na www.multikino.pl, dokonaj zakupu minimum 2 biletów na dowolny film 2D z aktualnego repertuaru Multikina.
  • Wybierz Google Pay jako metodę płatności.
  • Po zakończeniu transakcji na e-maila wraz z zakupionymi biletami dostaniesz 2 vouchery.

Uwaga: z promocji można skorzystać wyłącznie poprzez www.multikino.pl (co oznacza, że promocji nie da się zrealizować w kasie Multikina lub przez aplikację mobilną na telefon).

W czasie trwania akcji z promocji możesz skorzystać wyłącznie raz. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie promocji (PDF).

źródło: Multikino