Nowe poradniki dotyczące treningów i pomocy SOS na Apple Watchu

Apple udostępniło nowe poradniki wideo dla smartwatcha Apple Watch Series 4, ww których tłumaczy jak korzystać z treningów i nagłego wezwania pomocy funkcją SOS.

Jak rozpocząć trening na Apple Watch Series 4?

Apple udostępniło na swoim kanale na YouTube’ie krótkie wideoporadniki przedstawiające jak korzystać z aplikacji treningi i trybu awaryjnego SOS na smartwatchach Apple Watch Series 4.

Pierwsze wideo prezentuje, jak rozpocząć trening na urządzeniu. Apple twierdzi, że wystarczy tylko kilka ruchów, aby rozpocząć trening, gdy używasz zegarka Apple Watch. Film pokazuje, jak korzystać z otwartego treningu i śledzić postępy, a także korzystać z funkcji podsumowania po treningu.

Drugie wideo przybliża działanie funkcji awaryjnej SOS. Apple wyjaśnia, że ​​wystarczy nacisnąć i przytrzymać boczny przycisk, a następnie przesunąć suwak Emergency SOS, aby natychmiast wykonać połączenie z numerami alarmowymi. Apple również pokazuje, że w ten sam sposób możesz łatwo uzyskać dostęp do swojego identyfikatora medycznego.

Zobacz także: Instrukcje wideo: jak używać Apple Watch Series 4?

Apple regularnie dzieli się filmami na swoim kanale YouTube, na których objaśnia działanie najciekawszych funkcji – a Apple Watch Series 4 nie jest wyjątkiem. Podczas gdy firma promuje te funkcje za pomocą zegarka Apple Watch Series 4, warto zauważyć, że te same opcje znajdziemy także na starszych modelach urządzenia.

Zobacz dwa nowe wideo poniżej:

źródło: Apple