Gra „Badland Brawl” dostępna na Androida i iOS-a

Nowa mobilna gra turowa zatytułowana „Badland Brawl” od studia Frogmind to własna kombinacja Angry Birdsów z Clash Royale.

Gra mobilna „Badland Brawl”

Gry z tej kategorii mają pewien urok i są doskonale znane graczom mobilnym. Na ustalonej arenie dwóch lub więcej przeciwników rywalizuje ze sobą na ustalonych warunkach, aż pozostanie tylko jeden. Brzmi trochę jak Battle Royale, ale w grze Badland Brawl jest mniejsza liczba graczy w tym samym czasie, a rozgrywka przypomina bardziej Angdry Birdsy.

Badland Brawl to mieszanka Clash Royale i Angry Birds

Badland Brawl to rozgrywka pomiędzy dwoma graczami, którzy musza zniszczyć nawzajem swoje wieże. Centrum planszy to scena dla bohaterów, którzy zostali wrzuceni do bitwy. Gracz może następnie kontrolować mecz za pomocą ukierunkowanych rzutów dostępnymi stworkami-broniami. Są one używane do wywoływania czasami szalonych reakcji łańcuchowych, ponieważ mogą one być wyposażone w różne umiejętności.

Wraz z różnymi bohaterami na arenie możesz wyzwalać strategiczne kombinacje, które mogą dać ci przewagę w grze. Mechanika używanych klonów, królów na wieżach i mistrzach przypominają Clash Royale a strzelanie do małych stworzeń z kolei mechanikę gry Angry Birds. Mieszanina ta jednak wywiera wyrafinowane i zrównoważone wrażenie. Jednak główną zaletą jest fizyka elementów zastosowana w Badland Brawl. To wyzwala czasami nieprzewidywalne sytuacje i zapewnia wiele różnorodności podczas walki.

Zobacz także: BADLAND 2 już dostępne w sklepie App Store

Nawiasem mówiąc, Badland Brawl pochodzi od twórców bardzo udanej gry logiczno-przygodowej Badland. Widać doskonale, że ten tytuł był także modelem dla fizycznych efektów Brawlerów. Według dewelopera Frogmind zostały one poprawione i ponownie zaprogramowane.

W przeciwieństwie do odnoszącego sukcesy Badland, który był w stanie zdobyć liczne nagrody, Frogmind udostępnia grę Badland Brawl w modelu free-2-play. Gra jest darmowa w sklepach z aplikacjami na Androida i iOS-a, jednak zawiera ona opcję zakupów w aplikacji…

Zrzut ekranu z gry „Badland Brawl”
Zrzut ekranu z gry „Badland Brawl”

Za klejnoty można kupić przedmioty w grze, co może ostatecznie pomóc w zdobywaniu lepszych wyników w Badland Brawl.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play