Nowy miniserial „Maniac” dostępny jest już na Netflixie

Serial pod tytułem „Maniac” dzieje się w świecie, który przypomina ten nasz, i w czasie, który przypomina ten obecny – już teraz możesz obejrzeć wszystkie odcinki na platformie Netflix.

„Maniac” - miniserial Netflix Original

Nowy serial zatytułowany „Maniac” opowiada historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill) — dwójki nieznajomych, których łączy udział w ostatnich etapach tajemniczego badania klinicznego. Każde z nich trafia do niego z innych powodów.

Annie to pozbawiona celu i chęci do życia dziewczyna, która zadręcza się zepsutymi relacjami z matką i siostrą. Owen, piąty syn bogatego nowojorskiego przemysłowca, przez całe życie zmaga się ze schizofrenią, choć nie do końca wiadomo, czy to właśnie ta choroba.

Przeczytaj także: „Roma” Cuaróna najlepszym filmem Netflixa według krytyków

Obydwoje nie są zadowoleni ze swojego życia, dlatego z radością przyjmują wiadomość o nowym, radykalnym leczeniu farmaceutycznym, które może zlikwidować każdy psychiczny problem, czy to chorobę, czy zawód miłosny. Dr James K. Mantleray (Justin Theroux), wynalazca cudownych tabletek, zwabia naszych bohaterów i dziesięć innych osób do siedziby firmy Neberdine Pharmaceutical and Biotech. Po trzech dniach przyjmowania leków mają opuścić jej mury całkowicie wyleczeni — bez efektów ubocznych, powikłań i nawrotów.

Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Zobacz oficjalny zwiastun i fragmenty serialu z polskimi napisami:

Twórcą serialu „Maniac” jest Patrick Somerville, a za reżyserię odpowiada Cary Joji Fukunaga. Serial dostępny jest już w serwisie Netflix:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Media Center