Bilety w JakDojadę 50% tańsze z płatnościami Google Pay

Od dzisiaj wystartowała  „50% taniej z Google Pay w JakDojadę” i potrwa do 15 listopada 2018 lub wyczerpania dostępnej puli środków promocyjnych.

Akcji promocyjna „50% taniej z Google Pay w JakDojadę”

Aplikacja do wyszukiwania połączeń komunikacji miejskiej i zakupu biletów na przejazdy JakDojade uruchomiła od poniedziałku 3 września 2018 roku nową promocję, w ramach której użytkownicy Androida i płatności mobilnych Google Pay mogą zakupić bilety o połowę taniej.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych promocji z BLIKiem i Masterpassem, akcja ma na celu popularyzację płatności za bilety komunikacji miejskiej w aplikacji JakDojadę oraz płatności mobilnych Google Pay.

Promocja potrwa do 15 listopada 2018 r. lub do wyczerpania puli dostępnych zniżek w wysokości 184 000,00 zł.

Przeczytaj także: Warszawiacy kupią już bilet w aplikacji Jakdojade

Jak wziąć udział w promocji JakDojadę i Google Pay?

Uczestnikami promocji mogą być wyłącznie osoby mieszkające w Polsce, które są posiadaczami aplikacji mobilnej z możliwością inicjowania płatności Google Pay. Warunkiem udziału w Promocji jest:

  • zakupienie biletu komunikacji miejskiej w miastach objętych promocją (Trójmiasto, Warszawa, Łódź, Leszno) poprzez aplikację JakDojadę, oraz łącznie
  • uregulowanie płatności za bilet przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej poprzez wykonanie transakcji rozliczanej w ramach Google Pay.
Google Pay w JakDojadę
Google Pay w JakDojadę

Każdy użytkownik może skorzystać z promocji dowolną ilość razy.

Więcej znajdziesz w regulaminie promocji.