Warszawiacy kupią już bilet w aplikacji Jakdojade

Od dzisiaj użytkownicy Jakdojade mogą kupować bilety komunikacji miejskiej bezpośrednio w aplikacji mobilnej, płacąc BLIKiem lub kartą.

Kupowanie biletów w aplikacji mobilnej Jakdojade

Jakdojade to chyba jedna z najpopularniejszych i najlepszych aplikacji mobilnych na iOS-a i Androida, służących do planowania optymalnej podróży komunikacją miejską w Polsce. Można w niej znaleźć aktualne rozkłady jazdy komunikacji miejskiej i pomaga zaplanować podróż w 28 polskich miastach.

Dokładny czas odjazdów wraz z przesiadkami i mapkami został pzaprojektowany w aplikacji chyba w najlepszy możliwy sposób, o czym świadczy popularność aplikacji.

Od 5 grudnia 2017 roku, do miast w których można kupić bilet jednorazowy, czasowy lub krótkookresowy za pomocą tej aplikacji. dołączyła wreszcie Warszawa. Do tej pory, bilety miejskie można było kupić za pośrednictwem aplikacji w Grańsku, Gdynii, Lesznie, Sopocie, Wejherowie, i Wrocławiu.

Przeczytaj także: 20 najpopularniejszych polskich aplikacji mobilnych (grudzień 2016)

Rodzaj biletu do kupienia jest dobierany na podstawie wyszukiwanej trasy. Bilet można kupić używając jednej z dwóch metod płatności: BLIK (zdecydowanie szybsza i wygodniejsza forma płatności mobilnych) lub za pocą karty płatniczej, którą trzeba dodać do swojego konta (można to zrobić także w aplikacji).

Bilety w aplikacji Jakdojade (Warszawa)

W grudniu 2016 roku udział większościowy w Jakdojade przejęła Grupa Onet-RAS Polska. Z danych Google Analytics Premium wynika, że z wersji aplikacji na platformę Android i iOS korzysta ok. 500 tys. użytkowników dziennie i ponad 3 miliony osób miesięcznie na wszystkich platformach. (źródło: Businees Insider Polska)

Aplikację Jakdojade: rozkłady jazdy MPK pobierzesz ze sklepu App Store lub Google Play. W wersji na iOS-a i Androida dostępne są dwie wersje: bezpłatna wersja Lite oraz płatna Premium w cenie 18,99 zł.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play