Pobierz już teraz oryginalną tapetę iPhone’a Xs

Nie trzeba czekać na Apple’a, aż nowy iPhone Xs trafi do sprzedaży, aby pobrać „amazing” tapetę tego modelu – już teraz możesz ją ustawić jako tło dla swojego smartfona.

Tapeta nowego iPhone'a Xs

Po tym jak wyciekły zdjęcia nowych iPhone’ów z 2018 roku oraz Apple Watcha Series 4, serwis 9to5Mac odkrył także obraz nowej tapety, która pojawi się w nowych modelach iPhone’a Xs.

Jak wygląda nowa tapeta iPhone’a Xs?

Serwis 9to5Mac poinformował, że nowa tapeta to obraz Jowisza, choć dla niektórych jest to sfotografowana z bardzo bliska kropla oleju lub nieoszlifowana srebrna kula. Zapytano nawet naukowców, aby dowiedzieć się, czy mają jakieś wyjaśnienia dotyczące tego, jakiego rodzaju długości fal użyto do sfotografowania tego obrazu największej planety w naszym Układzie Słonecznym.

Nie musisz jednak długo czekać na wyjaśnienia od Apple’a. Firma zaplanowała wydarzenie w Steve Jobs Theatre na 12 września 2018 r. o godzinie 19.00 czasu polskiego. Podczas jesiennej konferencji dowiemy się znacznie więcej szczegółów na temat nowych urządzeń giganta z Cupertino.

Jeśli przecieki się potwierdzą, prowadzący występ będą mieli mniej powodów do amazingu. Jeśli chcesz pobrać tapetę już teraz i ustawić ją na swoim ekranie smartfona, kliknij tutaj.

źródło: 9TO5Mac via Cult of Mac