Kylo Ren wkracza do gry „STAR WARS™: Jedi Challenges”

„STAR WARS™: Jedi Challenges” z dodatkiem „Dark Side Expansion” to nowe wyzwania w rozszerzonej rzeczywistości dla graczy wcielających się w postać Kylo Rena.

STAR WARS™: Jedi Challenges - Dark Side Expansion

Firmy Lenovo i Disney zapowiedziały dziś Star Wars™: Jedi Challenges — Dark Side Expansion. To bezpłatna aktualizacja zestawu do rozszerzonej rzeczywistości Jedi Challenges. Oferuje ona graczom nowe wyzwania, którym będą stawiać czoła jako Kylo Ren. Premierze dodatku Dark Side Expansion towarzyszyć będzie kontroler-miecz świetlny z limitowanej edycji wzorowany na znanej z filmów, charakterystycznej broni o krzyżowej rękojeści Kylo Rena.

Nasza innowacyjność ma na celu oferowanie klientom intuicyjnych w obsłudze funkcji i technologii, które zapewniają atrakcyjne, spersonalizowane wrażenia — powiedział Johnson Jia, Senior Vice President i Acting General Manager działu Consumer PCs and Smart Devices w Lenovo Intelligent Devices Group. Nasi klienci oczekiwali nowych przygód w Star Wars: Jedi Challenges, dlatego z przyjemnością kontynuujemy współpracę z firmą Disney nad rozbudową platformy rozszerzonej rzeczywistości Lenovo Mirage™ i oferujemy fanom trzy nowe, niepowtarzalne wyzwania w grze.

Przeczytaj także: Star Wars™: Jedi Challenges – nowy zestaw rozszerzonej rzeczywistości

Od premiery filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi fani prosili nas o więcej materiałów, a szczególnie przygód z postaciami reprezentującymi ciemną stronę Mocy — powiedział Kyle Laughlin, Senior Vice President, Games and Interactive Experiences, Disney Parks, Experiences & Consumer Products. Ze względu na popularność filmów z udziałem Kylo Ren, był on ciekawym kandydatem do roli głównej w dodatku Dark Side Expansion. Myślę, że fani ucieszą się zarówno z tej aktualizacji, jak i miecza świetlnego z limitowanej edycji Kylo Ren.

Dark Side Expansion to już trzecia bezpłatna aktualizacja od premiery zestawu, który wszedł na rynek w listopadzie 2017 r. Fani znajdą w tym dodatku nowe pojedynki na miecze świetlne z Yodą, Rey i innymi postaciami przy użyciu broni Kylo Rena lub Rey.

Kylo Ren Lightsaber
Kylo Ren Lightsaber

Tryb lokalnej gry wieloosobowej został rozbudowany o nowe Walki statków, w których gracze rywalizują ze sobą w czasie rzeczywistym w trybie player-versus-player (PvP), dowodząc flotą statków Imperium i Rebeliantów w spektakularnej kosmicznej bitwie.

Do korzystania z kontrolera-miecza świetlnego Kylo Rena i aktualizacji Dark Side Expansion potrzebny jest pełny zestaw startowy Star Wars: Jedi Challenges (do nabycia osobno), obejmujący gogle AR Lenovo Mirage, kontroler-miecz świetlny oraz lokalizator. Wymagany jest też kompatybilny smartfon oraz najnowsza wersja aplikacji Jedi Challenges, którą można pobrać bezpłatnie w sklepach App Store® i Google Play™.

O Star Wars: Jedi Challenges

Star Wars: Jedi Challenges umożliwia przeżywanie słynnych przygód z Gwiezdnych wojen dzięki rozszerzonej rzeczywistości. Zestaw startowy Star Wars: Jedi Challenges (sprzedawany osobno, nie razem z mieczem świetlnym Kylo Rena) zawiera gogle AR Lenovo Mirage, kontroler-miecz świetlny wzorowany na broni Rey z filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi oraz lokalizator. Star Wars: Jedi Challenges oferuje ponad 30 godzin realistycznej gry na wielu poziomach:

  • Pojedynki na miecze świetlne: gracz szlifuje umiejętności walki mieczem świetlnym, tocząc pojedynki z największymi złoczyńcami z ciemnej strony Mocy, takimi jak Kylo Ren czy Darth Vader, lub nowymi bohaterami, takimi jak Rey czy Yoda, z dodatku Dark Side Expansion.
  • Walka strategiczna: gracz dowodzi siłami zbrojnymi w bitwach lądowych na dużą skalę.
  • Holoszachy: gracz może pokonać przeciwników dzięki wyjątkowej koncentracji i strategii w ulubionej grze cyklu Gwiezdne wojny, która pojawiła się po raz pierwszy w filmie Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja™.

STAR WARS™: Jedi Challenges - Dark Side Expansion

Ceny i dostępność

  • Aktualizacja Star Wars: Jedi Challenges — Dark Side Expansion jest dostępna za pośrednictwem aplikacji Star Wars: Jedi Challenges do pobrania bezpłatnie w sklepach App Store i Google Play.
  • Miecz świetlny Star Wars: Jedi Challenges — Kylo Ren Lightsaber będzie dostępny od zimy w wybranych rynkach. Ceny i dostępność różnią się w zależności od kraju. Nowy kontroler jest w pełni kompatybilny z całą zawartością aplikacji Jedi Challenges.
  • Zestaw startowy Star Wars: Jedi Challenges można kupić pod adresem www.jedichallenges.com i u wybranych sprzedawców lokalnych. Ceny i dostępność różnią się w zależności od kraju.

źródło: informacja prasowa