Wyciekły zdjęcia iPhone’a Xs oraz Apple Watcha Series 4

Dopiero co zdążyliśmy dowiedzieć się, o dacie jesiennej konferencji Apple Special Event 2018, a w sieci już pojawiły się zdjęcia tegorocznych urządzeń – zobaczcie je już dzisiaj.

iPhone Xs oraz Apple Watch Series 4 (nie makiety!)

Konferencję Apple Special Event 2018 będziemy mogli oglądać na żywo dopiero 12 września 2018 r., ale już dzisiaj do sieci wyciekły rzekomo oryginalne zdjęcia Apple’a nowego iPhone’a Xs i jego większej wersji Xs Plus oraz smartwatcha Apple watch Series 4.

Zdjęcia nowego iPhone’a Xs i Apple Watcha 4 wyciekły dziś do internetu i od razu zostały podchwycone przez wszystkie serwisy technologiczne. Dzięki nim, o ile rzeczywiście są oryginalne, możemy dowiedzieć się o najważniejszych zmianach w projektach, jakie firma Apple zamierza wprowadzić.

Jak widać na poniższym zdjęciu udostępnionym przez serwis 9to5Mac, Apple Watch Series 4 będzie miał większy wyświetlacz i mniejsze ramki. Jest też mała dziurka pod pomiędzy przyciskam- – prawdopodobnie jest to mikrofon. Mam nadzieję, że mimo to nadal ma taką samą wodoodporność jak Apple Watch Series 3.

Pokrętło Digital Crown zostało również zmodyfikowane i posiada czerwony obrys zamiast pełnej czerwonej kropki.  Większość pozostałych elementów wygląda tak samo. Apple Watch Series 4 będzie dostępny teraz także w opcji w kolorze złotym.

Zobacz również: 6 modeli Apple Watch Series 4 zarejestrowano w EEC

Apple Watch Series 4 (nie makieta!)
Apple Watch Series 4 (nie makieta!)

iPhone Xs będzie dostępny w dwóch rozmiarach

Jak donosi serwis 9to5Mac, zdjęcia zostały pobrane z oficjalnej strony internetowej Apple’a. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, wygląda na to, że nowa wersja iPhone’a będzie dostępna w złotej wersji wraz z modelem o większym rozmiarze ekranu OLED.

Inne nowe funkcje powinny obejmować ulepszone kamery, procesor A12, więcej pamięci RAM i inne ulepszone wewnętrzne specyfikacje. Apple ma również zamiar ogłosić 6,1-calowego iPhone’a, który będzie tańszy niż iPhone Xs i iPhone Xs Plus.

iPhone Xs i Xs Plus (nie makieta!)
iPhone Xs i Xs Plus (nie makieta!)

Oficjalna premiera iPhone’a Xs i Apple Watcha Series 4 odbędzie się 12 września w Steve Jobs Theatre. Jak zwykle poinformuję Was o nowościach zaraz po wydarzeniu! Czy wydobyte z czeluści Cupertino zdjęcia okażą się prawdziwe? Zobaczymy już za dwa tygodnie.

Przeczytaj także: Jakie Apple może wydać iPhone’y w tym roku i w jakich cenach?

źródła: Apple via 9TO5MAc via Cult of Mac