Nowa generacja smartwatcha Diesel Full Guard 2.5

Diesel podnosi poprzeczkę na rynku wearables, wprowadzając najnowszej generacji smartwatcha z ekranem dotykowym, czujnikiem tętna, GPS-em oraz płatnościami NFC.

Smartwatche Diesel Full Guard 2.5

Full Guard 2.5 to smartwatch z ekranem dotykowym z segmentu premium, który jest przykładem, że marka Diesel wciąż zaskakuje. Jej smartwatch najnowszej generacji, wykorzystując ostatnie osiągnięcia technologii wearable, oferuje takie funkcje jak czujnik tętna,GPS czy płatności NFC. Charakterystyczny dla Diesla, odważny wygląd nowych smartwatchy to sygnał dla świata, że ich użytkownikom z pewnością nie grozi zniknięcie w tłumie.

Przeczytaj także: Falster 2 – nowa wersja smartwatcha Skagen

Nowy smartwatch z ekranem dotykowym Diesel Full Guard 2.5, współpracuje z telefonami działającymi pod systemami iOS (iPhone) i Android – działa na Wear OS by Google i procesorze Qualcomm® Snapdragon WearTM 2100 SoC.

Poza takimi możliwościami jak szybkie ładowanie, zarządzanie muzyką, personalizacja tarcz czy przekazywaniepowiadomień z telefonu, smartwatch marki Diesel ma do zaoferowania dużo więcej. A nowe funkcje to:

  • Czujnik tętna, który automatycznie, przy użyciu Google Fit i aplikacji zewnętrznych, dokona pomiaru Twojego tętna podczas ćwiczeń.
  • Technologia płatności, która umożliwi Ci dokonywanie opłat przy pomocy zegarka, technologii NFC i aplikacji Google Pay.
  • Śledzenie dystansu – wbudowany GPS zarejestruje pokonany przez Ciebie dystans bezpośrednio w zegarku, możesz więc zostawić telefon w domu, gdy idziesz na spacer, wycieczkę, jedziesz na rowerze czy uprawiasz jogging.
  • Asystent na nadgarstku, który oszczędza Twój czas, bo możesz zadawać pytania i wydawać polecenia przekazując je bezpośrednio do zegarka via Google Assistant.
  • Wodoszczelność: prysznic i pływanie (do 3 ATM) nie będą problemem. Teraz możesz monitorować swoje treningi pływackie z wykorzystaniem Google Fit lub innych aplikacji zewnętrznych.
  • Cena smartwatchów: 1599 zł – 1699 zł

Swoje smatwatche z nowej kolekcji Diesel prezentuje w czterech niepowtarzalnych stylach:z matową, stalową kopertą na czarnym skórzanym pasku, z kopertą stalowoszarą na brązowym skórzanym pasku, z matową stalową kopertą na czarnym silikonowym pasku i zegarek ze stali nierdzewnej w kolorze stalowoszarym na bransolecie z potrójnych ogniw. Wśród nowych personalizowanych tarcz znajdziemy neonową tarczę Flicker, która automatycznie zmienia kolor wraz z upływem dnia oraz interaktywną tarczę z wykresem tętna, która pod wpływem dotyku daje efekt pomarszczonej tafli wody.

Diesel Full Guard 2.5
Diesel Full Guard 2.5

Na początku miesiąca Diesel ogłosił, że nowym ambasadorem marki został Stev Aoki, światowa supergwiazda, DJ i producent. To on do 2019 roku będzie twarzą smartwatcha z ekranem dotykowymDiesel Full Guard 2.5.

Smartwatche na oprogramowaniu Wear OS* by Google współpracują z telefonami iPhone® i AndroidTM. Wear OS by Google i inne powiązane znaki są znakami towarowymi Google LLC. Zegarki z ekranem dotykowym pracujące na Wear OS by Google wymagają smartfonów na systemie Android OS4.4+ (z wyjątkiem edycji Go ) lub iOS 9.3+. Poszczególne funkcje mogą różnić się w zależności od modelu.

źródło: informacja prasowa