Crash Bandicoot N. Sane Trilogy już 30 czerwca 2017 r.!

Crash Bandicoot powraca! Sony potwierdziło oficjalna datę premiery remake’u wszystkich 3 części na 30 czerwca 2017 roku.

Data premiery gry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy: 30.06.2017

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to jeden z tych tytułów na Playstation 4, na który czekam z niecierpliwością. Doskonale pamiętam, ile czasu poświęciłem na grę w pierwsze części, a teraz dostaniemy jedna z lepszych gier w wersji HD!

Crash Bandicoot ma wielu fanów i z pewnością każdy będzie chciał go mieć. Activision pracuje w pocie czoła, aby jak najszybciej wydać dostosowaną grę do obecnych możliwości sprzętowych konsoli.

Przeczytaj również: Crash Bandicoot powraca na PS4 w Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Oto najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat zremasterowanego tytułu.

Kiedy pojawi się w sprzedaży gra Crash Bandicoot N. Sane Trilogy?
30 czerwca 2017 roku. Niewiadomo, czy wcześniej będzie faza beta testów, do której zostana zaproszeni gracze.

Oto teaser zapowiadający premierę gry:

Które tytuły znajdą się w nowym wydaniu?
Gra będzie zawierała odświeżone pod kątem graficznym i samej mechaniki wszystkie 3 części gry: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot: Warped.

Jaki tytuł będzie miała polska wersja gry?
Polskie tłumaczenie gry to: Crash Bandicoot N-samowita Trylogia.
Oto polski opis:

Uwielbiany przez tłumy jamraj, Crash Bandicoot®, wraca do gry ulepszony, podkręcony i roztańczony jak nigdy za sprawą N-samowitej Trylogii – kozackiego pakietu trzech gier! W końcu możesz poznać Crasha Bandicoota lepiej niż kiedykolwiek. Kręć młynki, skacz i zajadaj wumpy ponownie biorąc udział w epickich przygodach ukazanych w trzech grach, od których wszystko się zaczęło: Crash Bandicoot®, Crash Bandicoot® 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot®: Warped. Przeżyj raz jeszcze wszystkie niesamowite chwile w całkowicie odnowionej, prowokującej do owacji na stojąco oprawie i przygotuj się na szaleńcze UMPA-WUMPA!

Więcej informacji na temat zamówień przedpremierowych, w tym informacji o tym, jak anulować zamówienie przedpremierowe, można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi/umowie użytkownika Sony Entertainment Network. Aby móc korzystać z automatycznego pobierania, w systemie PS4™ muszą być włączone funkcje Automatyczne logowanie i Autowpisywanie.

Ile będzie kosztować gra „Crash Bandicoot N-samowita Trylogia”?
W polskim sklepie Playstation Store widnieje cena 169 zł, w przedsprzedaży. Szczegóły znajdziesz pod tym linkiem.

Jakie zmiany wprowadzono w nowym tytule?
Przede wszystkim poprawiono grafikę i dodano zmieniające się oświetlenie w czasie rzeczywistym w oparciu o silnik PBR. Poprawiono oczywiście jakość tekstur, w związku z tym niektóre elementy mogą wyglądać zupełnie inaczej niż w oryginale. Twórcy starają się odtworzyć wszystko tak, aby przypominało pierwotną grę – wszystko będzie bardziej gładkie, kolorowe i doskonale renderowało dzięki nowej technologii.

Kto użyczył swojego głosu w angielskiej wersji gry?
Fred Tatasciore (Dingodile, Koala Kong, Komodo)
Debi Derryberry (Coco, Tawna)
Greg Eagles (Aku Aku)
Dwight Schultz (Papu, Lab Assistant)
Maurice Lamarche (Nitrous Brio, Lab Assistant)
John DiMaggio (Uka, Tiny Tiger)
Jess Harnell (Crash Bandicoot, Pinstripe Potoroo, Ripper Roo)
Corey Burton (Doktor N. Gin, doktor N. Tropy, Dziecko Cortex)
Lex Lang (dr Neo Cortex)

Dlaczego przerobiono oryginalny dźwięk i muzykę?
Oryginalne kompozycje zostały dopasowane do lepszej jakości, tak aby współgrały z nową grafiką i zaktualizowanym wyglądem gry. Oryginalna muzyka była świetnie skomponowana i dopasowana, aby zagospodarować pamięcią i mocą obliczeniową ówczesnej konsoli Playstation. Dzisiaj można pozwolić sobie na znacznie więcej.

Czy gra będzie remasterem czy remake’em oryginalnych tytułów?
Jest to zdecydowanie remaster gry, z dodatkiem miłości i dbałości o szczegóły,. Wszystko zostało zbudowane od początku w oparciu o oryginalną geometrie poziomów, dzięki czemu gra jest bardzo zbliżona do oryginału.

źródło: Playstation Blog – Crash Bandicoot N. Sane Trilogy releases 30th June