Dodatek „Stormy Ascent” do gry Crash Bandicoot za darmo

Niewydany nigdy wcześniej poziom „Stormy Ascent” dostępny jest do pobrania jako darmowy dodatek gry Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy.

Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy - poziom Stormy Ascent

Poziom o nazwie Stormy Ascent był przygotowywany przez Naughty Dog, ale ze względy trudności z dołączeniem go do pierwszej części gry Crash Bandicoot, nigdy wcześniej nie został wydany. Teraz Activision Blizzard Int’l BV wydało ten poziom jako bezpłatny dodatek do tegorocznego remastera Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy.

Stormy Ascent, został w końcu  wydany jako darmowa wersja DLC do niedawnego remake’u Vicarious Visions Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Dodatek jest dostępny bezpłatnie w Europie i Ameryce Północnej do 19 sierpnia 2017 roku. Po tej dacie będzie trzeba za niego zapłacić 2,99 USD (ok. 11 zł).

Poziom Stormy Ascent jest około czterokrotnie obszerniejszy od dowolnego poziomu dostępnego w grze Crash Bandicoot. Projektant Taylor Kurosaki, który odpowiadał za oryginalny scenariusz dla Stormy Ascent Vicarious Visions powiedział z ubolewaniem, że był to jeden z ostatnich poziomów, który skończył podczas produkcji, ale gdy gra została dostarczona do Sony podjęto decyzję, aby wyciąć ją z ostatecznego wydania.

Poziom był ciekawy, ale po prostu zbyt trudny do przejścia i zabrakło czasu, aby go poprawić pod kątem mniejszej trudności. Pozostał on na płycie, ponieważ było to mniej ryzykowne niż próbować go usunąć. Ostatecznie dociekliwi użytkownicy odnaleźli ukryty poziom za pomocą Gameshark, ale nigdy nie był częścią gry.

Vicarious Visions chciało to naprawić w oryginalnej wersji remake’u, ale znów pojawiły się problemy, ponieważ zespół miał trudności z ukończeniem poziomu na czas. Teraz dodatek dostępny jest do pobrania ze sklepu Playstation Store za darmo (do 19 sierpnia). Oczywiście do pobrania dodatku potrzebna jest pełna wersja gry Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy na Playstation 4.

Opis dodatku Stormy Ascent:

Poznaj nowy poziom Stormy Ascent z oryginalnej gry Crash Bandicoot™. Przy oryginalnej wersji nie został nigdy ukończony i wydany. Przetestuje on nawet największych wymiataczy! Czy będziesz w stanie pokonać szybko chowające się stopnie, naukowców rzucających flaszkami, latające ptaki, ruchome platformy i żelazne kolce? Pobierz i zagraj w poziom Stormy Ascent!

Do pobrania poziomu Stormy Ascent, wymagane jest posiadanie CRASH BANDICOOT™ N. SANE TRILOGY. Po jego pobraniu, możecie zagrać przez pierwszą część trylogii, Crash Bandicoot™.

https://youtu.be/PlTSoTZeqwc

Według mnie cała gra jest jednym z niezbędnych tytułów dla posiadaczy PS4!

źródło: Playstation Blog – Previously Unreleased Stormy Ascent Level Out Today for Crash Bandicoot N-Sane Trilogy