iSpot organizuje specjalne warsztaty z okazji Dnia Ojca #iTata

W weekend 23-24 czerwca 2018 r. wszyscy ojcowie wspólnie z dziećmi będą mogli przeżyć technologiczną przygodę – konsultanci iSpot, w wybranych salonach, przygotowali moc atrakcji na dzień iTaty.

iSpot Family Club (Dzień Ojca – iTaty 2018)

Młodzi ludzie nieustannie wpatrujący się w ekrany smartfonów czy tabletów to powszechny widok, który zdominował młodzieżowe aktywności. Starsze pokolenia, których rewolucja cyfrowa nie dotknęła w takim stopniu jak millenialsów, obawiają się, że nie zacieśnia to relacji międzyludzkich, które sprowadzane są jedynie do kolejnych linijek tekstu w okienkach komunikatorów.

Czy rzeczywiście postęp cyfryzacji to wstęp do zakończenia relacji rodziców z ich dziećmi?  Oczywiście, że nie! Sprawdź jak spędzać czas z dzieckiem – atrakcyjnie i wartościowo.

W weekend 23 i 24 czerwca w wybranych salonach iSpot, ojcowie wraz z dziećmi będą mieli okazję m.in. zaprogramować prawdziwego robota Photona, czy poczuć klimat Gwiezdnych Wojen dzięki zabawie filmowym R2-D2. Sportowego ducha walki pobudzi wyścig wyjątkowymi samochodami Osmo Hot Wheels i  rywalizacja bojowymi pojazdami Galaxy Zega. To wszystko z wykorzystaniem iPadów najnowszej generacji!

Zobacz, jak wiele satysfakcji sprawia wspólne rozwiązywanie cyfrowych łamigłówek! Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się wcześniej zarejestrować.

Atrakcje, konkursy i warsztaty z okazji Dnia Ojca w iSpocie

Na spragnionych dodatkowych emocji czeka specjalny konkurs. Wystarczy wymyślić ciekawy sposób na odrabianie pracy domowej, a swój pomysł opublikować na Facebooku jako post publiczny z hashtagiem #iSpotFamilyClub i oznaczeniem @iSpotApplePremiumReseller!

Do wygrania są m.in. najnowszy iPad, superlekkie słuchawki bezprzewodowe BeatsX Black oraz specjalny zestaw gier edukacyjnych z elektroniczną podkładką do rysowania, które odkryją przed dzieckiem nowe możliwości zabawy z tabletem.

Nagrody w konkursie iSpot Family Club
Nagrody w konkursie iSpot Family Club

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Adresy salonów iSpot, w których odbywają się warsztaty iTata:

  • Poznań: CH Posnania (ul. Pleszewska 1, 61-136 Poznań)
  • Gdańsk: CH Galeria Bałtycka (Al. Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk)
  • Kraków: Galeria Krakowska (ul. Pawia 5, 31-154 Kraków)
  • Wrocław: CH Magnolia (ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław)
  • Wrocław: Galeria Dominikańska (plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław)
  • Warszawa: CH Arkadia (Al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. By wziąć w nim udział, należy się tylko zarejestrować na stronie internetowej.

O iSpot Family Club – ogólnopolski edukacyjny projekt iSpot Apple Premium Reseller, mający na celu naukę korzystania z nowoczesnych technologii w sposób sprzyjający budowaniu relacji. Warsztaty skierowane są do rodzin.  Odbywają się w pięciu polskich maistach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. W ramach cyklu przewidziano warsztaty iMama – Dzień Mamy, iDziecko – Dzień Dziecka, iTata – Dzień Taty. W przyszłości planowane są warsztaty dla innych grup np. seniorzy, studenci, osoby niepełnosprawne, eksperci z różnych dziedzin, np. graficy, muzycy, itp. Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja na stronie: https://ispot.pl/s,ispotfamilyclub.

źródło: informacja prasowa