iPad 6. generacji dostępny od ręki w sklepie internetowym Apple

Nowy iPad 6. generacji dostępny jest w sklepie internetowym firmy Apple w cenie od 1534 zł i dostarczany jest od 1 do 3 dni roboczy na terenie Polski.

Nowy iPad szóstej generacji firmy Apple, który został zaprezentowany w tym tygodniu podczas specjalnego wydarzenia dla edukacji, jest już dostępny w sklepie internetowym Apple. Oznacza to, że ​​klienci, którzy chcą kupić nowy tablet, mogą otrzymać go już w przyszłym tygodniu.

Podczas składania zamówienia, na stronie pojawia się informacja czy wybrany model jest dostępny w magazynie i w ciagu ilu dni trafi do kupującego. Wygląda jednak na to, że póki co nie powinno być problemów z dostępnością tych urządzeń.

W Polsce nie ma opcji odbioru osobistego w sklepach Apple Store – bo takich jeszcze nie ma… ale można spróbować znaleźć nowego iPada u autoryzowanych sprzedawców Apple’a w Polsce, aby sprawdzić jego działanie przed zakupem.

Ile kosztuje nowy iPad w wersji podstawowej oraz w ofercie dla edukacji?

Nowego iPada w wersji podstawowej (32 GB i z Wi-Fi) można kupić już od 1535,04 zł jeśli jesteśmy uczniami, studentami lub nauczycielami. Nieco drożej, bo 1599 zł kosztuje ten sam model bez konieczności poświadczania bycia uczniem lub nauczycielem.

Z oferty dla edukacji mogą korzystać studenci uczelni wyższych, osoby przyjęte na studia, ale niemające jeszcze statusu studenta, rodzice kupujący produkty dla studentów oraz nauczyciele i pracownicy wszystkich typów szkół – szczegóły znajdziesz na oficjalnych stronach Apple dla edukacji.

iPad 6. generacji (2018) cena w ofercie dla edukacji
iPad 6. generacji (2018) cena w ofercie dla edukacji

Za wersję 128 GB (Wi-Fi) trzeba zapłacić 1599 zł (lub 1918,80 zł w ofercie dla edukacji). Najdroższa wersja to 128 GB (Wi-Fi + Cellular) w cenie 2599 zł.

Apple ogłosiło nowego iPada na imprezie w Chicago we wtorek i już tego samego dnia zaczęło przyjmować zamówienia na to urządzenie. Nowy iPad to pierwszy tablet Apple’a oprócz iPada Pro, który oferuje pełne wsparcie dla Apple Pencil, co czyni go atrakcyjną opcją dla klientów, którzy chcą korzystać z rysika bez wydawania dużej kasy na wersję Pro.

Podstawowy iPad na 2018 rok wyposażony jest także w ulepszony procesor A10 Fusion, więc jest o wiele lepszy niż iPad piątej generacji. Chociaż ma wyświetlacz Retina, w porównaniu do iPada Pro, brakuje mu kilku zaawansowanych opcji wyświetlania, takich jak technologia ProMotion, True Tone, obsługa szerokiego zakresu kolorów i wiele innych.

Klienci, którzy kupili iPada na początku tego tygodnia, wkrótce otrzymają swoje przesyłki, ponieważ pierwsze tablety zostały już wysłane.

źródło: Apple