Wydarzenie firmy Apple z 27 marca nie będzie transmitowane na żywo

Apple zwykle organizuje gigantyczne wydarzenia, które nie tylko transmitowane są na żywo, ale również na bieżąco komentowane – tym razem wydarzenie poświęcone edukacji „Let’s take a field trip” obejrzymy dopiero po jego zakończeniu.

Wydarzenie „Let’s take a field trip” z 27 marca 2018 firmy Apple bez transmisji online

Podczas gdy Apple często oferuje transmisję na żywo w internecie ze swoich wyjątkowych wydarzeń, tym razem firma zdecydowała, że ​​nie będzie streamingu z konferencji „Let’s take a field trip”, która odbędzie się 27 marca 2018 r. Wydarzenie będzie głównie przeznaczone dla sektora edukacji, a Ci, którzy będą w tym czasie w Lane Tech High School w Chicago będą mogli oglądać prezentację na żywo.

Firma Apple zaktualizowała aplikację „Events” na Apple TV, aby dodać zdjęcie zaproszenia na zbliżające się wydarzenia i opis, że nagranie zostanie przesłane później, w następnym dniu po zakończeniu wydarzenia.

Apple nie organizuje wydarzeń edukacyjnych od 2012 roku, więc nie jesteśmy pewni, czego możemy się spodziewać. Wydarzenia z tego cyklu, które odbywały się w przeszłości również nie było streamowane. Biorąc pod uwagę, że jest to przede wszystkim wydarzenie dla nauczycieli i studentów, a nie stałych klientów, nie jest zaskoczeniem, że nie będziemy oglądać prezentacji online.

Oto opis zbliżającego się specjalnego wydarzenia „Let’s take a field trip”:

Watch the special event –held at Lane Tech College Prep High School in Chicago, Illinois– after it concludes. ( z ang. Zobacz wydarzenie specjalne, które odbyło się w Lane Tech College Prep High School w Chicago w Illinois, po tym jak się zakończy.)

Zrzut ekranu aplikacji Apple Events ze sklepu App Store
Zrzut ekranu aplikacji Apple Events ze sklepu App Store

Impreza rozpoczyna się o godzinie 8:00 rano PT/ 10:00 rano CT/ 11:00 AM ET. Nie ma słowa o tym, jak długo to potrwa. Jest to wydarzenie przeznaczone przede wszystkim dla sektora edukacji. Mimo to krążą plotki, że Apple zamierza wprowadzić nową, tańszą wersję iPada o przekątnej 9,7 cala, a niedawna plotka sugerowała również, że tablet będzie obsługiwał Apple Pencil, co natychmiast uczyniłoby go godnym uwagi urządzeniem dla tych, którzy nie chcą kupować dużo droższego iPada Pro.

Niezależnie od tego w sieci pojawią się informacje na temat nowości i tego o czym Apple opowie i z pewnością o tym napiszę.

źródło: Apple via macRumors